Náš blog

gamisport.sk » Čiapky a šály » Čiapky » Čiapky Kama A91 108 St. Moritz - Deers

Čiapky Kama A91 108 St. Moritz - Deers

Pletená čiapka Kama. .. viac

Vypredané
Kama
viac značky Kama

Pletená čiapka Kama.

  • Vyrobené zo zmesovej priadze 50/50 Fine Merino vlna / akryl firmy Schoeller
  • Priadze podlieha najzávažnejšími ekologickému štandardu bluesign
  • Vnútri pruh Tecnopile fleecu
  • Univerzálna veľkosť (obvod hlavy 54-62cm)

Jelínek Deers
Tmavo modrý mini jeleň / 4cm od parůžky po nožičky / na ružové kyticu so stredovým zdobením. Na zdobenie sú použité brúsené kamienky Preciosa v ružovom odtieni.
Každý Jelínek Deers je originál handmade, každý má svoje meno a náhradné diely. Je vyrábaný ručne s dôrazom na detail a spoužití najkvalitnejších komponentov.

Základné pravidlá pre ošetrenie výrobkov z vlny
Pranie v ruke
- Výrobok je vhodné prať v ruke vo vlažnom kúpeli 30 ° C max. Potom jemne vyžmýkať a sušiť vo vodorovnej polohe, najlepšie na uteráku. Pri plákaní postupne znižujte teplotu kúpeľa, aby nedošlo k vyzrážaniu alebo deformácii.
Pranie v práčke
- Výrobok je možné prať v práčke. Používajte výhradne program na vlnu, ktorý rešpektuje šetrnejšie pranie (primeranú teplotu a znížený počet otáčok pri odstreďovaní).
- Používajte jemné pracie prostriedky určené na vlnu a to ako pre pranie v ruke aj v práčke.
- Nesušte výrobok na vykurovacom telese. Ak kúrenie presiahne teplotu 30 ° C, (a to je úplne bežné) voda obsiahnutá v úplete sa zahreje taktiež nad 30 ° C a výrobok sa zrazí rovnakým spôsobom ako pri nevhodnom praní.
Nepoužívajte aviváž!
Pozor!
Pranie v teplejšej vode (viac než 30 ° C) a dlhé mletie v práčke výrobok znehodnotí, úplet splstnatie a zrazí sa. Takto znehodnotený výrobok nemožno reklamovať.