Náš blog

gamisport.sk » Čiapky a šály » Čiapky » Čiapky Kama AG12 Gore-tex

Čiapky Kama AG12 Gore-tex

výpredaj
zima
zľava

Naša funkčne a technicky najvybavenejší čiapky. .. viac

Vypredané
Kama
viac značky Kama

Naša funkčne a technicky najvybavenejší čiapky.

Vrchný úplet je zo 100% merino vlny od výrobcu Schoeller Spinning Group s vodoodpudivou NANO úpravou. Vnútri prechádza úplet do hydrofóbneho Polycolonu, ktorý pokrýva celý vnútrajšok. Medzivrstvu tvorí GORE-TEX ® Hat insert - priedušná nepremokavá membrána. Čiapka je určená pre najnáročnejšie využitie v rámci všetkých outdoorových aktivít. Bola niekoľkokrát úspešne testovaná v extrémnych expedičných podmienkach a patrí k našim bestsellerom.

  • Produkt s priadzou Polycolon vnútri - odvádza vlhkosť, hreje a nedráždi.

  • Produkt zo 100% vlny merino s úpravou nano - produkt je vodovzdorný, odolný voči nečistotám.

  • Produkt zo 100% vlny merino.

  • Čiapka s membránou Gore-tex vnútri - ide o veľmi tenkú a ľahkú membránu, ktorá je schopná prepúšťať molekuly vodnej pary, nie však vodu v tekutom skupenstve. Tým sú definované dve hlavné vlastnosti - nepremokavosť a priedušnosť.

  • Veľkosť: M (obvod hlavy 54-58cm), L (obvod hlavy 56-62cm)

Pranie v ruke
Výrobok je možné prať v ruke vo vlažnom kúpeli - 40 ° C max. Potom jemne vyžmýkať a sušiť vo vodorovnej polohe, najlepšie na uteráku.
Pranie v práčke
Všetky výrobky je možné prať v práčke iba na šetrný program (vlna, jemné pranie), ktorý rešpektuje šetrnejšie pranie (primeranú teplotu a znížený počet otáčok pri odstreďovaní).
Pozor!
Pranie v teplejšej vode (viac než 40 ° C) a dlhé mletie v práčke výrobok znehodnotí, úplet splstnatie a zrazí sa.
Nesušte výrobok na vykurovacom telese. Ak kúrenie presiahne teplotu 40 ° C, (a to je úplne bežné) voda obsiahnutá v úplete sa zahreje taktiež nad 40 ° a výrobok sa zrazí rovnakým spôsobom ako pri nevhodnom praní.
Nepoužívajte aviváž.