Náš blog

gamisport.sk » Doplnky výživy » Aminokyseliny » Amix Amino Hydro 32

Amix Amino Hydro 32

Potravina určená pre zvláštnu výživu .. viac

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 10 dní

Cena vč. DPHod 26,95
Pôvodná cena
od 29,92
Amix
viac značky Amix

Potravina určená pre zvláštnu výživu

AMINO HYDRO 32 je extrémne silný aminokyselinový doplnok s takmer 77% obsahom čistých aminokyselín v 2000mg tablete. Obsahuje veľmi vysoké percento vetvených aminokyselín BCAA a L-Glutamínu, veľmi významné zložky, ktoré pôsobia pri intenzívnej záťaži ako ochrana svalov a podporujú rast kvalitnej svalovej hmoty. Ideálne pre všetkých, ktorí hľadajú kvalitný zdroj aminokyselín s maximálne rýchlym vstrebávaním.

  • urýchľuje a prehlbuje regeneráciu po výkone
  • podporuje rast kvalitnej svalovej hmoty
  • minimum potrebnej energie pre vstrebanie obsiahnutých aminokyselín
  • surovina vyrobená technológiou s 32% stupňov hydrolýzy

Odporúčané dávkovanie: 3 tablety 3x-4x denne medzi jedlami alebo ihneď po skončení fyzického výkonu. Zapíjajte dostatočným množstvom vody.

Zloženie v 3 tabletách: instantizovaný hydrolyzovaný srvátkový proteínový koncentrát 6000mg, mikrokryštalická celulóza, hydrogénfosforečnan vápenatý, croscarmellose sodium, stearát horečnatý, oxid kremičitý

Upozornenie: Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25oC, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neobsahuje látky dopingového charakteru.

doba expedície: do 10 dní

Odporúčame tiež: