Náš blog

gamisport.sk » Doplnky výživy » Aminokyseliny » Amix BCAA Gold

Amix BCAA Gold

Potravina určená pre zvláštnu výživu .. viac

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 10 dní

Cena vč. DPHod 20,08
Pôvodná cena
od 22,29
Amix
viac značky Amix

Potravina určená pre zvláštnu výživu

Amix ™ BCAA Gold je tabletová forma vetvených aminokyselín L-Leucín, L-Izoleucín, L-Valín v pomere 2:1:1. Esenciálne aminokyseliny patrí medzi základné zložky bielkovín, ktoré podporujú tvorbu a udržiavanie svalov. 1000mg BCAA v jednej tablete.

  • Urýchľuje a prehlbuje regeneráciu
  • Podporuje anti-katabolické procesy
  • Podporuje nárast svalovej hmoty
  • 1000mg BCAA v jednej tablete

Odporúčané dávkovanie: Základná denná dávka sú 3 tablety. Vezmite 3 tablety 30-60 minút pred fyzickým výkonom alebo 3 tablety ihneď po fyzickom výkone. Zapite dostatočným množstvom vody.

Zloženie v 3 tabletách: L-Leucín 1500mg, L-Izoleucín 750mg, L-Valín 750mg, mikrokryštalická celulóza, hydrogénfosforečnan vápenatý, croscarmellose sodium, stearát horečnatý, oxid kremičitý

Priemerné výživové hodnoty v 100 g:

Energetická hodnota 1696 KJ / 400 Kcal
Bielkoviny 68,6 g
Sacharidy 24,2 g
Tuky 3,2 g

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom.

Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov a osoby pri zvýšenom telesnom výkone.

doba expedície: do 10 dní

Odporúčame tiež: