Náš blog

gamisport.sk » Doplnky výživy » Energia » Amix IsoGEL ® Energy Shock 70ml

Amix IsoGEL ® Energy Shock 70ml

Potravina určená pre zvláštnu výživu .. viac

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 5 dní

Cena vč. DPH1,40
Pôvodná cena
1,55
Amix
viac značky Amix

Potravina určená pre zvláštnu výživu

Iso-Gel Energy SHOCK! je skvele chuťou extrémne rýchlo energizujúci zdroj energie pre váš športový výkon. Obsahuje koncentrovaný komplex sacharidov s prevažujúcim podielom dextrózy, pre maximálne rýchly nástup účinku. Komplex sacharidov v produkte dopĺňa synergické pôsobenie zmesi prísad vrátane kofeínu, Beta-alanínu (CarnoSyn ®), taurínu, L-karnitínu, Inosin a minerálneho komplexu!

  • dodáva extrémne rýchlu energiu
  • pomáha predchádzať svalovým kŕčom
  • zvyšuje mentálne sústredenie a vytrvalosť
  • zvyšuje výkonnosť

Zloženie v 70 ml (guarana): čistená voda, dextróza, isomaltulóza (Palatinose ®), maltodextrín, stabilizátor: karboxymetylcelulóza a xanthan, taurín 1000 mg, L-glycín 1000 mg, citran horečnatý (75 mg horčíka - 19,7% DDD * ), L-Carnitin base 500 mg, 300 Inosin mg, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, kyselina jablčná, aróma, citran draselný (draslík 75 mg - 2,2% DDD *), chlorid sodný (Sodium 150 mg - 6,2% DDD *), beta-alanín (CarnoSyn ®) 100 mg, Kofeín 100 mg, konzervačné látky: sorban draselný a benzoan sodný, sladidlá: sukralóza, acesulfam-K, farbivo: karamel

Odporúčané dávkovanie: Odporúčaná denná dávka sú 1-2 gély (nie viac ako 2 gély). Pre doplnenie energie prijmite 1 gél pred alebo počas výkonu. Gél je možné konzumovať po častiach, podľa aktuálnej potreby doplnenie energie. Nezabúdajte dodržiavať pitný režim.

Priemerné nutričné ​​hodnoty v 100ml:

Energetická hodnota: 210 kcal / 894 kJ
Bielkoviny 3,5 g,
Sacharidy 48 g
Tuky <0,5 g

Upozornenie: Nevhodné pre deti a mládež do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy a osoby citlivé na kofeín. Nevhodné pri metabolických poruchách so zvýšenou hladinou arginínu. Nevhodné pre diabetikov a pre osoby s respiračným ochorením (napr. astma), s ochorením srdca, ciev, pečene, obličiek. Neodporúča sa užívať ľuďom s ochorením krvného tlaku a cukrovky. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom.

Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Upozornenie pre registrovaných športovcov: Obsahuje kofeín, nie je vhodné pre registrovaných športovcov. Užitie lieku konzultujte so svojím ošetrujúcim lekárom. Po otvorení skonzumujte do 24 hod Azorubín a tartrazín môže nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí. Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov a osoby pri zvýšenom telesnom výkone, so sladidlom.

doba expedície: do 5 dní

Odporúčame tiež: