Náš blog

gamisport.sk » Doplnky výživy » Kreatin » Amix Creatine Ethyl Ester 120 tablet

Amix Creatine Ethyl Ester 120 tablet

Zdokonalená forma kreatínu - esterifikovaný kreatín. Vyznačuje sa veľmi dobrou stabilitou a perfektné využiteľnosťou. V porovnaní s creatin monohydrátom je dosahované rovnakých výsledkov s polovičným dávkovaním. Podporuje nárast sily, dynamiky, výbušnosti.

  • Nezadržiava prebytočnú vodu vo svaloch
  • Podporuje zvýšenie vytrvalosti
  • Extrémna využiteľnosť

Zloženie v 1 tablete: kreatín etylester hydrochlorid 750 mg, mikrokryštalická celulóza, koloidný oxid kremičitý, sodná soľ karboxymetylcelulózy stearyl-fumarát sodný, stearát horečnatý Odporúčané dávkovanie: Denná dávka sú 4 tablety asi 30-45 minút pred začiatkom športového výkonu.

Priemerné výživové hodnoty v 100 g:

Energetická hodnota 348,7 kcal/1480, 1 kJ
Bielkoviny 34,2 g
Sacharidy 49,6 g
Tuky 1,5 g

Upozornenie: Nevhodné pre deti do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom.

Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Minimálna trvanlivosť a číslo šarže: uvedené na obale. Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov a osoby pri zvýšenom telesnom výkone.

doba expedície: do 10 dní

Odporúčame tiež: