Náš blog

gamisport.sk » Doplnky výživy » Predtréningové suplementy » Amix Nitric cps

Amix Nitric cps

Potravina určená pre zvláštnu výživu .. viac

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 5 dní

Cena vč. DPHod 21,16
Pôvodná cena
od 23,49
Amix
viac značky Amix

Potravina určená pre zvláštnu výživu

Unikátny suplement vyvinutý pre maximálny nárast sily, svalovej hmoty a výkonnosti. Vplyvom pôsobenia NO dramaticky rozširuje krvné riečisko teda priamo podporuje lepšie prúdenie krvi do svalov a tým aj rýchlejšie distribúciu živín a kyslíka do svalov. Podpora cirkulácie krvi má za následok rýchlejšiu regeneráciu, rast a napumpovanie svalivé hmoty!

Zloženie v 5tich kapsuliach: L-Arginine-Alpha-Ketoglutarát 1000 mg, L-citrulín malát 1000 mg, L-Arginín etylester hydrochlorid 500 mg, L-Arginín-Alfa-Ketiosokapronát 500 mg, želatínová kapsula (želatína, voda, farbivo oxid titaničitý ), stabilizátor: hypromelóza (Methocel ®), betaín hydrochlorid 125 mg, stearát horečnatý, oxid kremičitý.

Odporúčané dávkovanie: Denná dávka 5 kapsúl užite 30-60 min pred tréningom.

Priemerné výživové hodnoty v 100 g:

  • Energetická hodnota 364,1 kcal / 1546,3 kJ
  • Bielkoviny 89 g
  • Sacharidy 0 g
  • z toho cukry 0g
  • Tuky 0,9 g
  • z toho nasýtené <0,5 g
  • Soľ <0,5 g


Upozornenie: Nevhodné pri metabolických poruchách so zvýšenou hladinou arginínu. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25oC, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Produkt bol vyrobený v závode, ktorý spracováva suroviny z mlieka, vajec, sóje a kôrovcov. Minimálna trvanlivosť a číslo šarže: uvedené na obale.

doba expedície: do 5 dní

Odporúčame tiež: