Náš blog

gamisport.sk » Doplnky výživy » Proteíny » Amix IsoPrime Whey 100%

Amix IsoPrime Whey 100%

Potravina určená pre zvláštnu výživu .. viac

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 5 dní

Cena vč. DPHod 29,19
Pôvodná cena
od 32,44
Amix
viac značky Amix

Potravina určená pre zvláštnu výživu

IsoPrime Whey 100% ™ je špičkový srvátkový proteín vyznačujúci sa skvelou chuťou a maximálnou kvalitou. Obsahuje 75-76% čistého proteínu, zostaveného zo za studena vyrobeného srvátkového koncentrátu (WPC), izolátu (WPI) a srvátkového hydrolyzátu zaisťujúce vysokú biologickú hodnotu. Neobsahuje aspartám.

Balenie:

  • 1000g
  • 2300g

Príchute:

  • čokoláda
  • vanilka
  • jahoda
  • banán

Zloženie: Amix ™ Pro (ultrafiltrovaný srvátkový bielkovinový koncentrát, srvátkový bielkovinový izolát CFM s bielkovinovými frakciami, srvátková hydrolyzovaná bielkovina), maltodextrín, kakaový prášok (len u príchute čokoláda) zahusťovadlá: xanthan a guma guar, emulgátor: sójový lecitín, aróma, farbivo ( u príchute banán-kurkumín, u príchuti jahoda-extrakt z červenej repy), multienzýmový komplex DigeZyme ® (amyláza, celuláza, laktáza, lipáza, bakteriálne neutrálne proteáza), sladidlá: sukralóza (Splenda ®) a acesulfam K

Odporúčané dávkovanie: Jedna odmerka obsahuje 25g. V závislosti na dennej potrebe bielkovín vezmite 1-3x denne 1odměrku medzi jedlami, zriedenou v 180-250ml studenej vody alebo odtučneného mlieka.

Upozornenie: Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nevhodné pre osoby s neznášanlivosťou laktózy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neobsahuje látky dopingového charakteru.

Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov a osoby pri zvýšenom telesnom výkone.

    doba expedície: do 5 dní

    Odporúčame tiež: