Náš blog

gamisport.sk » Doplnky výživy » Proteíny » Amix IsoPrime Whey 100%

Amix IsoPrime Whey 100%

Potravina určená pre zvláštnu výživu .. viac

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 14 dní

Cena vč. DPHod 29,19
Pôvodná cena
od 32,44
Amix
viac značky Amix

Potravina určená pre zvláštnu výživu

IsoPrime Whey 100% ™ je špičkový srvátkový proteín vyznačujúci sa skvelou chuťou a maximálnou kvalitou. Obsahuje 75-76% čistého proteínu, zostaveného zo za studena vyrobeného srvátkového koncentrátu (WPC), izolátu (WPI) a srvátkového hydrolyzátu zaisťujúce vysokú biologickú hodnotu. Neobsahuje aspartám.

Balenie:

  • 1000g
  • 2300g

Príchute:

  • čokoláda
  • vanilka
  • jahoda
  • banán

Zloženie: Amix ™ Pro (ultrafiltrovaný srvátkový bielkovinový koncentrát, srvátkový bielkovinový izolát CFM s bielkovinovými frakciami, srvátková hydrolyzovaná bielkovina), maltodextrín, kakaový prášok (len u príchute čokoláda) zahusťovadlá: xanthan a guma guar, emulgátor: sójový lecitín, aróma, farbivo ( u príchute banán-kurkumín, u príchuti jahoda-extrakt z červenej repy), multienzýmový komplex DigeZyme ® (amyláza, celuláza, laktáza, lipáza, bakteriálne neutrálne proteáza), sladidlá: sukralóza (Splenda ®) a acesulfam K

Odporúčané dávkovanie: Jedna odmerka obsahuje 25g. V závislosti na dennej potrebe bielkovín vezmite 1-3x denne 1odměrku medzi jedlami, zriedenou v 180-250ml studenej vody alebo odtučneného mlieka.

Upozornenie: Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nevhodné pre osoby s neznášanlivosťou laktózy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neobsahuje látky dopingového charakteru.

Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov a osoby pri zvýšenom telesnom výkone.

    doba expedície: do 14 dní

    Odporúčame tiež: