Náš blog

gamisport.sk » Doplnky výživy » Vitamíny a minerály » Amix Super Fiber3 Plus 90 kapsúl BOX

Amix Super Fiber3 Plus 90 kapsúl BOX

Potravina určená pre zvláštnu výživu .. viac

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 5 dní

Cena vč. DPH13,72
Pôvodná cena
15,23
Amix
viac značky Amix

Potravina určená pre zvláštnu výživu

AMIX ™ Super Fiber3 Plus + je prémiový úplne prírodný komplex 3 druhov vlákniny, skladajúci sa z rastlinnej (Psillium Husk), živočíšna (Chitosan - pochádzajúce z panciera kôrovcov) a prebiotickej vlákniny (Litesse ® Ultra).

  • kompletný zdroj dietická vlákniny
  • pohodlné užívanie vďaka kapsľové forme - žiadne "špinavé" miešanie

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 3 kapsule 1-2 krát denne pred jedlom. Zapite väčším množstvom vody. Pri užívaní vlákniny je veľmi dôležitý zvýšený príjem tekutín počas dňa.

Zloženie v 1 kapsuli: Psyllium Husk prášok 500mg, Chitosan 150 mg, želatínová kapsula (želatína, voda, farbivo oxid titaničitý), Litesse ® Ultra (rafinovaná polydextróza), látky protihrudkujúce stearát horečnatý, oxid kremičitý

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom.

Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Upozornenie na alergény: tento produkt obsahuje ingrediencie pochádzajúce z kôrovcov (chitosan). Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov a osoby pri zvýšenom telesnom výkone.

doba expedície: do 5 dní

Odporúčame tiež: