Náš blog

gamisport.sk » Doplnky výživy » Výživa kĺbov » Amix OsteoFix Šport

Amix OsteoFix Šport

Potravina určená pre zvláštnu výživu .. viac

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 5 dní

Cena vč. DPH17,96
Pôvodná cena
19,96
Amix
viac značky Amix

Potravina určená pre zvláštnu výživu

Doplnok stravy, 90 kapslí

Osteofix Sport obsahuje Glukosamín, Chondroitín, MSM, zmes rastlinných extraktov z Boswellia serrata (Boswellin) a kôry bielej vŕby (salicina).

Odporúčané dávkovanie: Základná denná dávka sú 2 kapsule podávané medzi jedlami.

Zloženie v 2 kapsliach: D-glukosamín sulfát (z kôrovcov) 600 mg, chondroitín sulfát 90% 300 mg, MSM (Metylsulfonylmetán) 300 mg, želatínová kapsula (želatína, voda, farbivo oxid titaničitý), extrakt z kadidlovníka pilovitého (Boswellin) 200 mg, extrakt z kôry bielej vŕby - Salix albumu (obsah salicínu 15%) 100 mg, stabilizátor: hydroxypropylmetylcelulóza (Methocel ®), látky protihrudkujúce stearát horečnatý, oxid kremičitý.

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Produkt bol vyrobený v závode, ktorý spracováva suroviny z mlieka, vajec, sóje a kôrovcov.

doba expedície: do 5 dní

Odporúčame tiež: