NÁŠ BLOG
Salewa

gamisport.sk » Expedičná strava » Hlavné jedlá » Adventure Menu morčacie mäso na cibuľke

Adventure Menu morčacie mäso na cibuľke

Chudé kúsky morčacieho stehenného mäsa pečeného na cibuľke. .. viac

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 5 dní

Cena vč. DPH6,47
Adventure Menu
viac značky Adventure Menu

Chudé kúsky morčacieho stehenného mäsa pečeného na cibuľke.

Jedno balenie obsahuje mäso o surové hmotnosti 300g. Vďaka pečenie v pare došlo k redukcii prebytočnej vody a výsledkom je veľmi nízka hmotnosť 200g pri zachovaní šťavnatosti samotného mäsa.
Morčacie mäso sa vyznačuje obrovským obsahom proteínov a nízkym obsahom tukov. Vďaka tomu sa radí k jednej z najzdravších potravín.
Odborníci na výživu radia morčacie mäso medzi 14 superpotravín. Tými ďalšími superpotraviny sú paradajky, brokolica, čučoriedky, čaj, strukoviny, ovos, tekvica, jogurt, vlašské orechy, špenát, losos, sója a pomaranča. Hovorí sa, že sú najlepšou prevenciou proti civilizačným chorobám a pomáhajú aj predĺžiť ľudský život.
Informácie pre alergikov: neobsahuje alergény.

 • Zloženie: Morčacie stehennej mäso, cibuľa, soľ, korenie
 • 1 balenie - hmotnosť 400 g + - 5%
 • Nutričné ​​hodnodte: 100 g 1 balenie DDD
  Energetická hodnota: 770 kJ 1540 kJ 18%
  Bielkoviny: 33 g 66 g 120%
  Tuky: 4,5 g 9 g 12%
  Sacharidy: 0,5 g 1 g 0%

Vďaka najmodernejšej technológii, precízne ručné výrobe a presnému technologickému postupu sme schopní vyrábať jedla s extrémnou trvanlivosťou až 3 roky, bez použitia akýchkoľvek chemických kontervantů. Nepoužívame žiadne polotovary ani predpripravené zmesi. Varíme podľa tradičných receptúr a preto v jedlách AdventureMenu nenájdete žiadne éčka alebo chemické farbivá.
Tajomstvo dlhej trvanlivosti, skvelej chuti a výživových hodnôt spočíva predovšetkým v unikátnom spôsobe použitej konzervácie, ktorou je sterilizácia. Princípom tohto spôsobu uchovanie potravín je pôsobenie teploty nad 100 ° C po určitú dobu, počas ktorej sa zničia zdraviu škodlivé mikroorganizmy. Následne je jedlo prudko schladené, čím sa docieli zachovanie vitamínov a minerálov.
Takto zakonzervované jedlo má chuťové, vizuálne a nutričné ​​vlastnosti čerstvo pripraveného jedla aj po troch rokoch uskladnenie. Je preto ideálny pre použitie práve u cestovateľských jedál.
Chcete si dopriať ten najväčší komfort na cestách? Nemáte čas ohrievať jedlo na variči? Pre tieto prípady je tu SAMOOHREVU pre jedla AdventureMenu.
SAMOOHREVU, alebo tiež Bezplameňová chemický ohrievač, je špeciálny sáčok, ktorý Vám sám ohreje jedlo bez použitia variča alebo riadu a to za 12 minút! Medzitým môžete postaviť stan, zapáliť oheň; jednoducho stráviť čas dôležitejšími činnosťami než varením.
Samoohrev funguje na princípe exotermické reakcie medzi oxidom vápenatým a vodou.

pridané pred 3 mesiacmi

doba expedície: do 5 dní

Odporúčame tiež: