Náš blog

gamisport.sk » Florbal » Florbalové hokejky » Florbalová palica SALMING Quest 1 FatKick KickZone TipCurve 3° 114/103

Florbalová palica SALMING Quest 1 FatKick KickZone TipCurve 3° 114/103

Dokonale spracovaná florbalka, vysoko kvalitné materiály a maximálnu funkčnosť. .. viac

Vypredané
Salming
viac značky Salming

Dokonale spracovaná florbalka, vysoko kvalitné materiály a maximálnu funkčnosť.

Pre tohtoročnú sezónu jediný model s technológiou FatKick ™. Táto palica je tým najlepším pre skutočných florbalové strelca.
Technológia FatKick ™ - Široká horná časť shaftu dopomáha k lepšiemu efektu streľby tým, že spevní oblasť v hornej časti shaftu a tým posunie prehnutie florbalky do jej spodnej časti - predovšetkým do oblasti KickZoneTM, čím sa znásobí "vykopnutie" spôsobené práve touto technológiou. Aj keď palicu nie je klasifikovaná ako oválna, tak sa rozšírenie netýka iba časti pod omotávkou, ale je tiež pozdĺž celého držanie.

Technológia TipCurve ™ je spätné zakrivenie shaftu v jeho spodnej časti. Tým vzniká optimálny uhol medzi hokejkou a postavením loptičky na podlahe. Vďaka tomu je možné lepšie strieľať bez ďalšieho zahýbania pätky čepele, s ktorou sa potom lepšie pracuje a nahráva.

Florbalku vybavenú čepeľou Quest1 z odolného materiálu Endurance ™ ponúkame v troch dĺžkach: 107, 111, 114

Odporúčanie: palica je určená pre vyspelejšie hráčov sa zvládnutou technikou strely. Pri skĺbenie všetkých troch technológií je dôležité vedieť palica pri strele napružiť, až potom sa dostaví želaný výsledok. Rovnejšie čepeľ Quest1 si vychutnajú hlavne technici, ktorí radi podstupujú súboje jeden na jedného. Stredná tvrdosť shaftu je určená prakticky akémukoľvek somatotypu.

  • Čepeľ: Quest 1
  • Materiál čepele: Endurance ™
  • Dĺžky florbalky (dĺžky shaftov): 107 (96), 111 (100), 114 (103)
  • Materiál shaftu: 100% Carbon Construction
  • Flex: 26
  • Omotávka: X3M Grip Pro