Náš blog

gamisport.sk » Florbal » Florbalové hokejky » Florbalová palica SALMING Quest 1 X-Shaft KickZone TourLite Aero 107/96

Florbalová palica SALMING Quest 1 X-Shaft KickZone TourLite Aero 107/96

Ďalší model z radu s našou novou technológiou TourLite ™ Aero ™. .. viac

Vypredané
Salming
viac značky Salming

Ďalší model z radu s našou novou technológiou TourLite ™ Aero ™.

Na dvakrát odľahčená florbalka s ďalšími pridanými technológiami je jedna z našich TOP 3 florbaliek pre tohtoročnú sezónu!
X-shaft má mimoriadny efekt, pri ktorom v súhre s KickZone dochádza k prehnutiu v spodnej časti palice a následnému \ "vykopnutie \". To dopomáha k oveľa prudšie strele a predovšetkým úžasné presnosti vašich pokusov.

TourLite ™ - Korunný klenot medzi našimi guľatými kónickými shafty. K vytvoreniu nášho ľahkého TourLite ™ shaftu používame iba najkvalitnejšie ľahká karbónové vlákna s jedinečnou konštrukciou. Obľúbený shaft medzi špičkovými hráčmi po celom svete.

Technológia TourLite ™ Aero ™ sa objavila už na jednom z modelov z limitovanej Kim Nilsson Edícia. Jedná sa o ešte výraznejší odľahčenie shaftu pri zachovaní jej odolnosti a flexibility. Ideálne pre hráčov, čo si obľúbili naše TourLite ™ modely.

Florbalku vybavenú čepeľou Quest1 z odolného materiálu Endurance ™ ponúkame v dvoch dĺžkach: 107, 111

Odporúčanie: Prémiová palica určená hráčom, ktorí majú cit pre balónik a vyhovuje im mäkšie tvrdosť shaftu. Veľmi ľahká váha palice je veľká výhoda, ak máte svoju hru založenú na rýchlosti práce s palicou a radi sa hráte s loptičkou.

  • Čepeľ: Quest 1
  • Materiál čepele: Endurance ™
  • Dĺžky florbalky (dĺžky shaftov): 107 (96), 111 (100)
  • Materiál shaftu: 100% Lightweight Carbon Construction
  • Flex: 29
  • Omotávka: Tourlite +