Náš blog

gamisport.sk » Florbal » Florbalové hokejky » Florbalová palica SALMING Quest 2 X-Shaft KickZone TourLite Aero 27 100/111

Florbalová palica SALMING Quest 2 X-Shaft KickZone TourLite Aero 27 100/111

Jediný model radu Quest 2, ktorý je odľahčený tohtoročný novou technológiou TourLite ™ Aero ™. .. viac

Vypredané
Salming
viac značky Salming

Jediný model radu Quest 2, ktorý je odľahčený tohtoročný novou technológiou TourLite ™ Aero ™.

Florbalová má extrémne ľahký shaft a máličko ťažšie čepeľ, čo ale v tomto prípade vôbec nie je na škodu, pretože je vďaka tomu výborne vyvážená.
X-shaft má mimoriadny efekt, pri ktorom v súhre s KickZone dochádza k prehnutiu v spodnej časti palice a následnému \ "vykopnutie \". To dopomáha k oveľa prudšie strele a predovšetkým úžasné presnosti vašich pokusov.

Vďaka technológii KickZone dochádza pri prehnutí hokejky pri streľbe k väčšiemu "vykopnutie" spodnej časti hokejky pri došvih. Loptička je tak vystrelený väčšou silou, vyššou rýchlosťou.

TourLite ™ - Korunný klenot medzi našimi guľatými kónickými shafty. K vytvoreniu nášho ľahkého TourLite ™ shaftu používame iba najkvalitnejšie ľahká karbónové vlákna s jedinečnou konštrukciou. Obľúbený shaft medzi špičkovými hráčmi po celom svete.

Technológia TourLite ™ Aero ™ sa objavila už na jednom z modelov z limitovanej Kim Nilsson Edícia. Jedná sa o ešte výraznejší odľahčenie shaftu pri zachovaní jej odolnosti a flexibility. Ideálne pre hráčov, čo si obľúbili naše TourLite ™ modely.

Florbalku vybavenú čepeľou Quest2 z odolného materiálu Endurance ™ ponúkame v dvoch dĺžkach (107, 111).

Odporúčanie: Florbalová sa výborne hodí pre hráčov preferujúcich veľmi ľahké shafty. Palicu si vyberú predovšetkým obrancovia alebo útočníci radi strieľajúci ťahom a hráči, ktorí majú radi dlho balónik pod kontrolou.

  • Čepeľ: Quest 2
  • Materiál čepele: Endurance ™
  • Dĺžky florbalky (dĺžky shaftov): 107 (96), 111 (100)
  • Materiál shaftu: 100% Lightweight Carbon Construction
  • Flex: 27
  • Omotávka: X3M Grip PRO