Náš blog

gamisport.sk » Florbal » Florbalové hokejky » Florbalová palica SALMING Quest 3 X-Shaft KickZone 0° 96/107

Florbalová palica SALMING Quest 3 X-Shaft KickZone 0° 96/107

Top model značky Salming z tohtoročnej čiernej \ "Black Edícia \". .. viac

Vypredané
Salming
viac značky Salming

Top model značky Salming z tohtoročnej čiernej \ "Black Edícia \".

Čierny shaft s červenými detailmi osadený bielou čepeľou. Čierna farba sa vracia na plac!
X-shaft má mimoriadny efekt, pri ktorom v súhre s KickZone dochádza k prehnutiu v spodnej časti palice a následnému \ "vykopnutie \". To dopomáha k oveľa prudšie strele a predovšetkým úžasné presnosti vašich pokusov.

Vďaka technológii KickZone dochádza pri prehnutí hokejky pri streľbe k väčšiemu "vykopnutie" spodnej časti hokejky pri došvih. Loptička je tak vystrelený väčšou silou, vyššou rýchlosťou.

Úplne nová čepeľ Quest 3 vznikla skĺbením predošlých modelov, Z čepele Quest 1 prevzala \ "pätku \", ktorá je využívaná pre vedenie balónika a spracovanie, z čepele Quest 2 prevzala \ "špičku \", ktorá svojou konštrukciou ešte vylepší hráčovu prácu s loptičkou a streľbu ťahom. Najväčšou zmenou je ale vystuženie prostrednej časti čepele, ktoré jednak oddeľuje už spomínané dve časti a hlavne drží tvar čepele aj pri takej záťaži, ako je strela príklepom.

Odporúčanie: florbalka určená univerzálnym hráčom, ktorí nevyužívajú tak často strelu z veľkých vzdialeností (Shafi nie je u konca zakrivený), ale skôr sa sústredí na pohotové a presné zakončenie.

  • Čepeľ: Quest 3
  • Materiál čepele: Bio Power ™
  • Dĺžky florbalky (dĺžky shaftov): 107 (96), 111 (100)
  • Materiál shaftu: 100% Carbon Construction
  • Flex: 29
  • Omotávka: X3M Grip PRO