Náš blog

gamisport.sk » Florbal » Florbalové hokejky » Florbalová palica SALMING Quest 3 X-Shaft KZN TC 3° 96/107

Florbalová palica SALMING Quest 3 X-Shaft KZN TC 3° 96/107

Precízne vyladená snehobiela palica určená predovšetkým technickým hráčom. .. viac

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 5 dní

Cena vč. DPH139,50
Pôvodná cena
155,00
Salming
viac značky Salming

Precízne vyladená snehobiela palica určená predovšetkým technickým hráčom.

Technológia TipCurve je v maximálnom 5 ° vychýlenie a spôsobuje, že vaša strela je extrémne prudká a hlavne vám pomôže trafiť sa presne tam, kam chcete.
Technológia TipCurve je spätné zakrivenie shaftu v jeho spodnej časti. Tým vzniká optimálny uhol medzi hokejkou a postavením loptičky na podlahe. Vďaka tomu je možné lepšie strieľať bez ďalšieho zahýbania pätky čepele, s ktorou sa potom lepšie pracuje a nahráva.

Vďaka technológii KickZone dochádza pri prehnutí hokejky pri streľbe k väčšiemu "vykopnutie" spodnej časti hokejky pri došvih. Loptička je tak vystrelený väčšou silou, vyššou rýchlosťou.

Úplne nová čepeľ Quest 3 vznikla skĺbením predošlých modelov, Z čepele Quest 1 prevzala \ "pätku \", ktorá je využívaná pre vedenie balónika a spracovanie, z čepele Quest 2 prevzala \ "špičku \", ktorá svojou konštrukciou ešte vylepší hráčovu prácu s loptičkou a streľbu ťahom. Najväčšou zmenou je ale vystuženie prostrednej časti čepele, ktoré jednak oddeľuje už spomínané dve časti a hlavne drží tvar čepele aj pri takej záťaži, ako je strela príklepom.

Odporúčanie: Ak patríte medzi hráčov s potrebnými hernými skúsenosťami, ktorí len potrebujú podporiť svojou skvelú techniku ​​streľby vymakané technológiou TipCurve, je pre vás táto palicu ako stvorená. S extrémnym zahnutím shaftu sa strieľa jedna radosť a balónik naberá správnu trajektóriu letu aj bez väčšej námahy.

  • Čepeľ: Quest 3
  • Materiál čepele: Bio Power ™
  • Dĺžky florbalky (dĺžky shaftov): 107 (96), 111 (100)
  • Materiál shaftu: 100% Carbon Construction
  • Flex: 27
  • Omotávka: X3M Grip PRO

doba expedície: do 5 dní

Odporúčame tiež: