Náš blog

gamisport.sk » Karimatky a matrace » Samonafukovacie karimatky » Karimatka YATE Extrem Lite 3,8 zelená

Karimatka YATE Extrem Lite 3,8 zelená

Odľahčený vnútorný materiál a tvar múmie = super karimatka do náročných podmienok. .. viac

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 5 dní

Cena vč. DPH54,07
Pôvodná cena
60,08
Yate
viac značky Yate

Odľahčený vnútorný materiál a tvar múmie = super karimatka do náročných podmienok.

Odľahčený vnútorný materiál a tvar múmie. Modelu EXTREM LITE 3,8 je ľahká a pritom luxusne pohodlná karimatka do náročných podmienok. Pri nosení v batohu nenosíte zbytočné gramy naviac a pritom sa pohodlne vyspíte. Pri balení možno prehnúť na polovicu!

Ventil "Push in" - stačí len zatlačiť a už tesní, otočením sa zaistí. Súčasťou výrobku je prepravný obal, sťahovací pásik a sada na opravu.

Parametre

  • Materiál: Polyester 75 D
  • Farba: svetlá zelená / sivá
  • Hmotnosť: 730 g
  • Rozmer: 183x51x3,8 cm
  • Rozmer balenia: 14x26 cm
  • Tepelný odpor: 3.9
  • Všeobecné informácie o produkte
  • Záručná doba 24 mesiacov
  • Výrobca Yate


ZÁRUKA KVALITY


Moderné výrobky sú obvykle nielen pekné na pohľad, ale skrývajú v sebe mnoho technických vymožeností a detailov, ktoré nie sú vidieť, avšak výrazne zvyšujú kvalitu výrobku a robí ho výnimočným. U samonafukovacích karimatiek sú najdôležitejšie 3 faktory: 1) nízka hmotnosť, 2) malý objem v zbalenom stave a 3) dlhá životnost.Nízkou hmotnosť dosahujeme výberom najkvalitnejších materiálov ako pre povrch tak pre jadro. Materiál musí byť ľahký, ale zároveň pevný a odolný. Zníženie hmotnosti dosahujeme tiež odľahčením vnútornej peny. To ale nesmie byť na úkor pohodlia a schopnosti dobre izolovať. Výber materiálu a odľahčenie má podstatný vplyv na veľkosť zbaleného výrobku.Všechny naše výrobky majú zdvojenú vrstvu izolácie proti unikaniu vzduchu, ktorá je laminovaná na vrchný tkaninu. To zaisťuje vysokú ochranu a dlhú životnosť výrobku. Každá karimatka je po vyrobení 24 hodín testovaná, čím odpadá riziko dodania chybného výrobku z produkcie.

TEPELNÝ ODPOR

Veličina, ktorá sa stále častejšie u karimatiek udáva. Tepelný odpor - R je fyzikálna veličina, ktorá vyjadruje tepelno-izolačné vlastnosti materiálu. Je priamo závislá na hrúbke materiálu a?. Pri dosahovaní čo najvyššie hodnoty R je cieľom, aby hrúbka materiálu bola čo najväčšia a hodnota? jednotlivých materiálov čo najnižšie. Tepelný odpor R vyjadruje odpor 1m2 materiálu proti prestupu tepelnej energie pri rozdiele teplôt 1 K. Súčiniteľ tepelnej vodivosti? vyjadruje vlastnosť materiálu viesť teplo. Je to hodnota energie vo W, ktorá prejde materiálom hrúbky 1 m pri rozdiele teplôt 1 K medzi povrchmi materiálu. Vysvetlivky: R = d /? (M2.KW-1); d - hrúbka materiálu (m); ? - Súčiniteľ tepelnej vodivosti materiálu (Wm-1.K-1)

doba expedície: do 5 dní

Odporúčame tiež: