NÁŠ BLOG
Salewa

gamisport.sk » Lyžovanie » Lyže » Lyže Sporten AHV jr SL set Tyrolia LRX9

Lyže Sporten AHV jr SL set Tyrolia LRX9

Sporten Citypark je nová juniorská alebo dámska carvingová lyže od Sportenu. .. viac

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 5 dní

Doprava ZADARMO
Cena vč. DPH193,41
Sporten
viac značky Sporten

Sporten Citypark je nová juniorská alebo dámska carvingová lyže od Sportenu.

Ideálne lyže pre fanúšikov zábavy a jazdy všetkých možných štýlov. Táto lyža ponúka veľa zábavy a rýchle zlepšenie. Twintipová konštrukcia ponúka viac než lyžovanie - ponúka jedinečný životný štýl. "Nudné oblúčiky na upravenej zjazdovke? Žiadaj viac! Lyžovanie je súčasť tvojho štýlu. Nech ťa teda baví! "

Set - doska Tyrolia Lite Rail, Tyrolia LRX9

Sklznica: EXTRUDED BASETechnologie prispôsobená potrebám rekreačných lyžiarov, kedy hlavným parametrom nie je sklz, ale pohodlie a čo najdlhšiu zachovaní rovnakých vlastností sklznica pri vynaložení čo najmenšieho úsilia zo strany spotrebiteľa. Lyže v tejto kategórii doporučujeme 1-2 × za sezónu zveriť odbornému servisu.

Technológia:

PolyFly - Tvorenie vstrekovanú polyuretánovou penou. Využité najmä u základných modelov, vhodných pre rekreačných lyžiarov a začiatočníkov. "Mäkšie" lyže sú veľmi priateľské k začiatočníkom, tolerujú ich chyba a dovoľujú im rýchlo preniknúť do tajov lyžovania. 3d tvarovaný povrch - Trojrozmerne tvarovaný povrch lyže nielen vylepšuje vzhľad, ale predovšetkým významne zvyšuje torznú tuhosť lyže a napomáha správnemu rozloženiu fyzikálnych síl pri oblúkoch.

Hmotnosť lyžiara 30 - 90 kg

doba expedície: do 5 dní

Odporúčame tiež:

strážiť chýbajúcu veľkosť