Náš blog

gamisport.sk » Nože a mačety » Nože s pevnou čepeľou » Nôž Gerber Bear Grylls Survival AO 31-002530

Nôž Gerber Bear Grylls Survival AO 31-002530

Prežijú pripravení, a nôž Survival AO je pripravený vždy. .. viac

Vypredané
Gerber
viac značky Gerber

Prežijú pripravení, a nôž Survival AO je pripravený vždy.

Len málo ľudí vie o prežitie viac ako Bear Grylls, bývalý britský dôstojník špeciálnej síl, skúsený horolezec, rešpektovaný inštruktor kurzov pre prežitie. Tieto Bear-ovi skúsenosti spoločne so skúsenosťami Gerberu, ktoré nadobudol počas desiatok rokov výroby nožov, dali vzniknúť nožmi Survival AO, nielen v situáciách kedy ide o život, ale v každodennom použití.
Mať otváracia nôž rýchlo pripravený je mnohokrát v situáciách kedy ide o život nevyhnutné. Survival AO vďaka asistovanému otváranie ľahko a rýchlo otvorte jednou rukou, keď práve budete potrebovať. Využitá je technológia FAST 2.0, doplnená o poistky plunge lock a safety lock. Poistka safety lock zabezpečí nôž proti nechcenému otvoreniu, keď ho máte vo vrecku, alebo ako bezpečnostná poistka keď nôž používate. Nôž po stlačení poistky tiež jednoducho jednou rukou zatvorte.
Vďaka čepeli s čiastočne vlnitým ostrím z ocele 7Cr17Mov, či už je to krájanie, páranie, trhanie, rozrezanie pásky na krabici, keď ste zrovna v práci, alebo rezanie konárov na prístrešok v lese. Rukoväť je vyrobená z kompozitu nylonu a skleného vlákna a opatrená vložkami z textúrované kontaktnej gumy, vďaka čomu poskytne komfortné a bezpečný úchop za akýchkoľvek klimatických podmienok. Vďaka odnímateľnému klipu a otvoru na popruh, ho môžete mať stále pri sebe, až do chvíle, keď ho naozaj budete potrebovať použiť.

Hlavné prednosti nože:
- Asistovanej otváranie jednou rukou
- Obojstranný kolík na čepeli pre jednoduché otvorenie noža
- Čepeľ z nerezovej ocele 7Cr17Mov
- Ergonomicky tvarovaná rukoväť z kompozitu nylonu a skleného vlákna (70/30) s texturovanou gumou
- Poistky PlungeBack, SafetyLock
- Odnímateľný klip
- Otvor na popruh

    Technické údaje:
    - Celková dĺžka: 188 mm
    - Dĺžka v zavretom stave: 107 mm
    - Dĺžka ostria: 76 mm
    - Hmotnosť noža: 94 g