Náš blog

gamisport.sk » Outdoor vybavenie » Doplnky k varičom » Závetrie VAR Windscreen 0902

Závetrie VAR Windscreen 0902

Závetrie plameňa alebo stabilizátor k plynovému variči VAR 2. .. viac

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 3 dní

Cena vč. DPH4,53
VAR
viac značky VAR

Závetrie plameňa alebo stabilizátor k plynovému variči VAR 2.

Dôležitým doplnkom variča je odnímateľné závetrie, ktoré je vyriešené tak, aby mohlo v opačnej polohe slúžiť ako stabilizačná podložka sústavy kartuša - varič.
V praxi, obzvlášť za veterného počasia, dochádza k značnej úspore paliva, až 25%! Závetrie naozaj účinne chráni plameň pred nárazmi vetra a veľká reflexná plocha odráža všetko teplo spalných plynov pod varnú nádobu. Nasadenie a vybratie je veľmi jednoduché, skladnosť variča zostáva zachovaná a váha závetrí z hľadiska usporeného paliva je zanedbateľná. Závetrie je perfektne kompatibilný s trojdielnou jedálenskou súpravou, ktorú poznáme pod označením "ešus", nezaberá teda prakticky žiadny priestor vo vzťahu k váhe usporeného paliva.

Závetrie je možné použiť s menšou nádobou z nami ponúkaných kempingových sad, ako je Makalu, Everest, Al-Inox, Titánová súprava - perfektne kompatibilný je s ešusy.

Veľkou výhodou je tiež veľmi jednoduchá "montáž" a "demontáž" závetrí, tým zostáva zachovaná skladnosť samotného variča.

Funkcia stabilizátor či statív bomby: veľmi jednoduchým spôsobom sa kartuša s varičom upne na opačnú stranu závetrí, odolnosť proti prevrhnutiu sa posilní nevýslovne - komu sa dovarení polievka v okamihu pred vytúženú konzumáciou zvrhla do trávy, vie, o čom je reč.

  • Typ: závetrí a stabilizátor
  • Palivo: plyn
  • Hmotnosť balenia: 110 g

doba expedície: do 3 dní

Odporúčame tiež: