Náš blog

gamisport.sk » Ponožky » Trekové ponožky » Ponožky Bridgedale Bamboo Lo 390 natural/aubergine

Ponožky Bridgedale Bamboo Lo 390 natural/aubergine

Nízke pohodlné ponožky z bambusového vlákna pre každodenné použitie. EKO produkt. .. viac

Vypredané
bridgedale
viac značky bridgedale

Nízke pohodlné ponožky z bambusového vlákna pre každodenné použitie. EKO produkt.

Chladivé, pohodlné, nízke ponožky z kombinácie bambusovej viskózy a Coolmaxu. Pohodlie pre bežné používanie, šport a každodenné aktivity. Veľmi príjemné na omak. Unikátna Bridgedale konštrukcia zaistí odvod vlhka od chodidla a dodá pocit pohodlia pri celodennom nosení.

Balenie Bamboo ponožiek z recyklovateľného papiera, je potlačený rastlinnými atramenty, a má o 30% menej papiera ako bežné balenia. Bridgedale podporuje kampaň Plant A Boo (zasaď bambus) - boj proti globálnemu otepľovaniu rozširovaním bambusového porastu.

  • 29% bambusová viskóza
  • 27% Nylon
  • 1% Lycra
  • 43% Coolmax

        Tieto ponožky sú určené pre bežné nosenie a prechádzky prírodou na jar v lete a na jeseň. Bambusová viskóza je hodvábne jemná a príjemná pre pokožku. Bambusová priadza Prirodzený chladí. V kombinácii s Coolmaxom sú veľmi pohodlné pre prechádzky prírodou a každodenné užívanie. Balenie Bamboo ponožiek z recyklovateľného papiera, je potlačený rastlinnými atramenty, a má o 30% menej papiera ako bežné balenia. Bridgedale podporuje kampaň Plant A Boo (zasaď bambus) - boj proti globálnemu otepľovaniu rozširovaním bambusového porastu.