Náš blog

gamisport.sk » Ponožky » Trekové ponožky » Ponožky Lasting WHI

Ponožky Lasting WHI

outdoor
zľava

Vypredané
Lasting
viac značky Lasting

Rad Trekking
Obsahujú vysoký podiel Merino vlny, ktorá má výborné izolačné vlastnosti. Skvele odvádza pot a udržuje nohu v suchu, nezapáchajú aj po niekoľkom dennom použití. Vylepšený model nahrádzajúci ponožky s X-Static (strieborným vláknom)!
Zloženie:

  • 70% Merino vlna
  • 10% Comtex - 100% polypropylénové mikrovlákno
  • 15% Polyamid
  • 5% Elastan (Lycra)

Farba: čierna / červená (900), čierna / krémová (721)
Veľkosti: S - 22,5-24 (34-37 EÚ, 2-4 UK)
M - 25-27 (38-41 EÚ, 5-7 UK)
L - 28-30 (42-45 EÚ, 8-10,5 UK)
XL - 31-33 (47-49 EU, 11-13 UK)

Merino vlna - Najkvalitnejšia austrálska vlna zaručuje suchú pokožku a poskytuje vynikajúcu tepelnú izoláciu a odvod vlhkosti. Jemná Merino vlna má všetky kladné vlastnosti vlny ako schopnosť odvodu vlhkosti, rýchlu absorpciu a odparovanie, ale neškriabe.
Comtex - Až štvornásobné množstvo mikrovlákien zvyšuje hodnotu funkčnosti vlákna MX1. Takmer nulová nasiakavosť štruktúry zloženia polypropylénu zaručuje vďaka maximálnemu počtu mikrovlákien vynikajúce vlastnosti v transporte vlhkosti. Ideálna tepelná klíma zaisťuje nepredstaviteľne veľký počet vzduchových kanálikov, ktoré tvoria dokonalú tepelnú ochranu.
Lycra - Registrovaná známka pre Thanelastové vlákno firmy Invista.Tento materiál je vysoko elastický, zaisťuje maximálny komfort pri nosení ponožiek LASTING. Vlákno zaručuje perfektné držanie tvaru na nohe a je ideálne do športových ponožiek určených pre špičkové výkony.