Náš blog

gamisport.sk » Rukavice » Bežkárske » Rukavice LILL-SPORT LEGEND 0401-05

Rukavice LILL-SPORT LEGEND 0401-05

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 3 dní

Cena vč. DPH53,13
Pôvodná cena
57,75
Lill Sport
viac značky Lill Sport

Vyrobené v hřbetové časti vodovzdorný materiál Isowind®, ktorý je nalaminován do 1 mm, perforovaný neoprén pre väčšiu schopnosť tepelnej izolácie a ventilácie. V oblasti dlane a prsty sa používa syntetická koža Clarino, ktorá je posilnená medzi palcom a ukazovákom. Hornej strane palca je liečený froté materiál na utieranie. Rukavice skončila neoprénové so suchým zipsom na nariadení. Rukavice je možné prať v práčke.

Vrchný materiál: 100% Polyester, funkčný materiál Isowind®
Palm časť: syntetická koža Clarino (60% polyamid, 40% polyuretán)
Manžety: neoprénové 100%

Isowind®
Je zložený z 3 vrstiev nalaminovaných materiálov: shell, vetru a vode odolný membránou. Membrány Porelle je elastické, priedušné a má výborné parametre odvod prebytočného tepla. Všetky tri vrstvy tvoria optimálny kompaktný tkaniny, ktorá sa používa ako horná časť rukavíc. Používame dva druhy Isowind®-čierna a biela alebo hladký, ktorý je vhodný pre tlač

Clarino®
Je silná syntetická koža so 60% polyamid a 40% polyuretán. Materiál veľmi dobre dýcha a má výborné parametre odvod potu. Tkaniny je možné prať a nemení svoje jedinečné vlastnosti. Používa sa hlavne v oblasti dlane, prsty a výstuže.

doba expedície: do 3 dní

Odporúčame tiež:

strážiť chýbajúcu veľkosť