Náš blog

gamisport.sk » Rukavice » Bežkárske » Rukavice LILL-SPORT LEGEND BREEZE 0406-00

Rukavice LILL-SPORT LEGEND BREEZE 0406-00

Navrhnuté pre jazdu na kolieskových Lyžovanie, severská chôdza, bicykel alebo beh s palicami. Horná časť je vyrobená z elastického materiálu Lycra, ktorá zaručuje tvarovú stabilitu. V oblasti dlane a prsty sa používa syntetická koža Clarino, ktorá je posilnená medzi palcom a ukazovákom. Hornej strane palca je liečený Lycra pre utieranie. Rukavice skončil na tenké neoprénové manžety. Rukavice je možné prať v práčke.

Vrchný materiál: 100% Lycra®
Palm časť: syntetická koža Clarino (60% polyamid, 40% polyuretán)
Manžety: neoprénové 100%

Lycra®
Je syntetické elastické vlákno, ktoré produkuje vynikajúce fit, suché a mokré podmienky, drží tvar a maximálne pohodlie. Jeho pozoruhodnú schopnosť roztiahnuť a vrátiť do pôvodného stavu zlepšuje vlastnosti všetkých látok a oblečenie, v ktorom pôsobí. Flexibilita fiber Lycra® dodáva športové oblečenie, umožňuje, aby zvyšok proti tela aerodynamicky a nebránili pohybu.

Clarino®
Je silná syntetická koža so 60% polyamid a 40% polyuretán. Materiál veľmi dobre dýcha a má výborné parametre odvod potu. Tkaniny je možné prať a nemení svoje jedinečné vlastnosti. Používa sa hlavne v oblasti dlane, prsty a výstuže.

doba expedície: do 3 dní

Odporúčame tiež:

strážiť chýbajúcu veľkosť