Náš blog

gamisport.sk » Rukavice » Bežkárske » Rukavice LILL-SPORT OVERSTRAP 0122

Rukavice LILL-SPORT OVERSTRAP 0122

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 3 dní

Cena vč. DPH48,14
Pôvodná cena
52,33
Lill Sport
viac značky Lill Sport

Vyrobené v hřbetové časti vodovzdorný materiál Isowind®, ktorý je nalaminován do 1 mm, perforovaný neoprén pre väčšiu schopnosť tepelnej izolácie a ventilácie. Na hornej hrane, zapínanie velcro pásky s froté materiálu na povrchu na utieranie. Medzi palcom a ukazovákom výstuž proti oderu syntetická koža Clarino. Je to veľmi jednoduchý spôsob, ako nasadiť bez potreby vyberania palice (pred štartom, pred dlhý driving, výstup, atď.) Ako všetky kožené rukavice a Overstrap musí hydratujú z času na čas balzam na tuk. Rukavice zaschnutú nie na silné tepelného zdroja!

Vrchný materiál: 100% Polyester, funkčný materiál Isowind®
Palm časť: elk kože

Isowind®
-Skladá sa z 3 vrstiev nalaminovaných materiálov: shell, vetru a vode odolný membránou. Membrány Porelle je elastické, priedušné a má výborné parametre odvod prebytočného tepla. Všetky tri vrstvy tvoria optimálny kompaktný tkaniny, ktorá sa používa ako horná časť rukavíc. Používame dva druhy Isowind®-čierna a biela alebo hladký, ktorá je vhodná pre tlač.
Elk kože
-Je veľmi mäkké, hladké a odolné voči oderu. Veľmi ľahko a rýchlo po uvedení ruku tvary. Materiál je pórovitý a vďaka vzduchu komůrkám poskytuje vynikajúce tepelno-izolačné. Ideálny materiál na výrobu rukavíc na bežecké lyžovanie.

doba expedície: do 3 dní

Odporúčame tiež:

strážiť chýbajúcu veľkosť