Náš blog

gamisport.sk » Rukavice » Lyžiarske » Rukavice Leki Worldcup Racing GS S 631-80153

Rukavice Leki Worldcup Racing GS S 631-80153

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 10 dní

Doprava ZADARMO
Cena vč. DPH180,08
Pôvodná cena
189,53
Leki
viac značky Leki

Závodné kožené rukavice vhodné pre špičkových výkonnostných lyžiarov, ktoré tvoria absolútny vrchol ponuky. Vonkajšia časť je ušitá z pravej nepremokavej hovädzej kože, pričom v oblasti dlane je zosilnená silikónovou plochou, ktorá zvyšuje presnosť úchopu a zároveň zabraňuje opotrebovaniu. Táto rukavica je vďaka slučke Trigger S tiež plne kompatibilná so všetkými typmi palíc značky Leki vybavenej týmto systémom. Vnútorná vložka je zložená hneď z niekoľkých vrstiev. Nájdeme tu jemný a vlhkosť odvádzajúci materiál MicroBemberg a tiež termoizolačné systém mikrovlákien Thinsulate. Čím však model Worldcup Racing jasne prezrádza svoje športové srdce je titánový chránič kĺbov a polstrovanie vrchných častí prstov a zápästia, ktoré chráni ruku pri prudkých nárazoch do závodných bránok.
Trigger S je jednou z najsenzačnejších inovácií v oblasti lyžiarskych palíc a rukavíc. Ide totiž o prvé bezpečnostné viazanie zabudované priamo do palice. Systém pružiny s vysokým zdvihom v rukoväti disponuje stopercentne konštantnou spínacou úrovňou pri zaťažení ťahom. Spojenie medzi rukoväťou a rukavicou sa minimalizuje na drobnú slučku z veľmi odolného materiálu, ktorý sa osvedčil pri výrobe padákov. Vďaka svojej malej veľkosti nielenže neprekáža, ale zároveň zabraňuje strate palíc aj pri agresívnejším poňatie jazdy.
Trigger S nedáva priestor pochybnostiam! Ponúka perfektný jazdný komfort, bezkonkurenčnú bezpečnosť a najvyššiu radosť z jazdy. Ide o patentované produkty zdôraznené vizuálne atraktívnym a nadčasovým dizajnom. Stačí jednoducho nacvaknúť a hor sa na zjazdovku!

  • Farba: červená / čierna / biela
  • Veľkosti: 6,5 - 11
  • Materíál: pravá koža
  • Špeciálny chránič kĺbov vyrovben z titanalu.

doba expedície: do 10 dní

Odporúčame tiež:

strážiť chýbajúcu veľkosť