Náš blog

gamisport.sk » Rukavice » Lyžiarske » Rukavice Leki Worldcup Racing GS S 631-80153

Rukavice Leki Worldcup Racing GS S 631-80153

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 5 dní

Doprava ZADARMO
Cena vč. DPH180,08
Pôvodná cena
189,53
Leki
viac značky Leki

Závodné kožené rukavice vhodné pre špičkových výkonnostných lyžiarov, ktoré tvoria absolútny vrchol ponuky. Vonkajšia časť je ušitá z pravej nepremokavej hovädzej kože, pričom v oblasti dlane je zosilnená silikónovou plochou, ktorá zvyšuje presnosť úchopu a zároveň zabraňuje opotrebovaniu. Táto rukavica je vďaka slučke Trigger S tiež plne kompatibilná so všetkými typmi palíc značky Leki vybavenej týmto systémom. Vnútorná vložka je zložená hneď z niekoľkých vrstiev. Nájdeme tu jemný a vlhkosť odvádzajúci materiál MicroBemberg a tiež termoizolačné systém mikrovlákien Thinsulate. Čím však model Worldcup Racing jasne prezrádza svoje športové srdce je titánový chránič kĺbov a polstrovanie vrchných častí prstov a zápästia, ktoré chráni ruku pri prudkých nárazoch do závodných bránok.
Trigger S je jednou z najsenzačnejších inovácií v oblasti lyžiarskych palíc a rukavíc. Ide totiž o prvé bezpečnostné viazanie zabudované priamo do palice. Systém pružiny s vysokým zdvihom v rukoväti disponuje stopercentne konštantnou spínacou úrovňou pri zaťažení ťahom. Spojenie medzi rukoväťou a rukavicou sa minimalizuje na drobnú slučku z veľmi odolného materiálu, ktorý sa osvedčil pri výrobe padákov. Vďaka svojej malej veľkosti nielenže neprekáža, ale zároveň zabraňuje strate palíc aj pri agresívnejším poňatie jazdy.
Trigger S nedáva priestor pochybnostiam! Ponúka perfektný jazdný komfort, bezkonkurenčnú bezpečnosť a najvyššiu radosť z jazdy. Ide o patentované produkty zdôraznené vizuálne atraktívnym a nadčasovým dizajnom. Stačí jednoducho nacvaknúť a hor sa na zjazdovku!

  • Farba: červená / čierna / biela
  • Veľkosti: 6,5 - 11
  • Materíál: pravá koža
  • Špeciálny chránič kĺbov vyrovben z titanalu.

doba expedície: do 5 dní

Odporúčame tiež:

strážiť chýbajúcu veľkosť