Náš blog

gamisport.sk » Termoprádlo » Boxerky » Boxerky Klimatex DANIEL (Thermocool) čierne

Boxerky Klimatex DANIEL (Thermocool) čierne

Funkčné pánske boxerky z materiálu Thermocool Soft'Tech fresh. .. viac

Vypredané
Klimatex
viac značky Klimatex

Funkčné pánske boxerky z materiálu Thermocool Soft'Tech fresh.

Boxerky sú šité plochými švy, ktoré eliminujú podráždenie kože pri nosení. Pas boxeriek je všitý do gumy, ktorá je z rubovej strany mierne počesaná. Boxerky majú krokový klin pre väčšiu voľnosť pohybu, sú anatomicky tvarované a majú dlhú nohavičkami (cca do polovice stehien).
Thermo ° Cool ™ je unikátna zmes dutých vlákien opletených vláknami s kanálikovým povrchom. Vlákno bolo vyvinuté za účelom optimalizácie schopnosť prirodzenej termoregulácie teploty ľudského tela a podľa potrieb a podmienok telo ochladzuje alebo naopak teplotu vyrovnáva. Táto zmes dutých a profilovaných vlákien odparuje vlhkosť o 53% lepšie, než
iné materiály (polyamid, polyester). Prítomnosť dutých vlákien v priadzi zaručuje jej schopnosť vyrovnávať telesnú teplotu, znižuje výkyvy teplôt a pomáha udržať používateľa v komfortnej zóne.
Soft'Tech je verzia so zlepšeným omakom. Materiál je veľmi príjemný, na dotyk podobný bavlne. Fresh úprava redukuje nepríjemné pachy a udržuje biologickú rovnováhu pokožky počas športových aktivít. Úprava je vo forme antibakteriálneho aditíva na báze iónov striebra.

  • Použitie: spodná bielizeň pre športové aktivity aj voľný čas, vhodné celoročne, vďaka strihu ideálne pri chladnejšom počasí
  • Materiál: 95% Thermocool Soft'Tech fresh, 5% Lycra