Náš blog

gamisport.sk » Výbava na bicykel » Prilby na bicykel » Helma Met Inferno UL 2016 - biela / čierna / červená

Helma Met Inferno UL 2016 - biela / čierna / červená

Vypredané
Met
viac značky Met

Je v ňom kladený dôraz na technický aspekt helmy, čo je ďalšia silná stránka Inferna.

Táto helma spevnená pomocou technológie Ultimalite využíva nastavenia pomocou Safe-T Advance, antibakteriálne vypchávky Coolmax a ľahučké upínacie pásky Air Lite. Projektovanie pomocou software Nova 3 umožňuje skvelý pomer ceny a výkonu.

  • Veľkosti: M - 54-57 cm (240g), L - 58-61 cm (270g)
Integral In-Moulding shell construction
Výrazne zvyšuje životnosť prilby. Jadro helmy tvorí so skeletom jeden celok.

technológia Ultimalite
Ide o technológiu, ktorá za použitia kompozitného materiálu, posilňuje polystyrénovou a polykarbonátovú vrstvu v najkritickejších oblastiach skeletu.

Safe-T Advance
Výbežok upínací systém, ktorého úlohou je zabezpečiť, aby helma pevne držala na Vašej hlave. Ovládacie disk v zadnej časti prilby pre jednoduché nastavenie veľkosti jednou rukou. Vnútorný mechanizmus je navrhnutý pre presné a spoľahlivé vyladenie. Skvelý pomer hmotnosti a pohodlie! Vďaka širšej kontaktnej ploche s lepším odvetrávaním sa tlak pôsobiaci na hlavu rovnomerne rozkladá a poskytuje tak väčšie pohodlie.

Antialergické vypchávky Coolmax
Špičkový materiál zaisťuje rýchle odvádzanie potu a jeho odparovanie.

Air Lite pásky
Air Lite pásky sú vyrobené prevratnou metódou tkania polyesterových vlákien, vďaka čomu skvelo odvádza pot a poskytujú vysokú pevnosť ťahu pri nižšej váhe.

Nova 3 softvér
Vývojový tím MET si vytvoril svoj vlastný softvér nazvaný Nova 3, ktorý umožňuje virtuálne testovanie heliem skôr než sa vytvorí skutočný model. Vďaka tomu sa vždy vyladia požadované vlastnosti na maximum a dosiahne sa jedinečného pomeru cena / výkon.