Náš blog

gamisport.sk » Výbava na bicykel » Prilby na bicykel » Helma Met rival 2016 červená/biela

Helma Met rival 2016 červená/biela

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 3 dní

Cena vč. DPH129,07
Pôvodná cena
143,41
Met
viac značky Met

naši technici stvorili nový štandard v aerodynamike - RIVAL. Precízne tvarovaný nízky profil helmy využíva Venturiho efekt k maximálnemu prívodu vzduchu za minimálneho možného odporu. Skrze kanáliky vnútri prilby sa horúčosť vytláča zadnými vetracími otvormi a poskytuje tak skvelý chladiaci efekt.

Táto helma stvorená pomocou najmodernejšej technológie In-Mould Intelligent Fusion využíva precízne nastavenie pomocou Safe-T Advance, antibakteriálne vypchávky Coolmax a ľahučké upínacie pásky Air Lite.

  • Veľkosti: M - 54-57 cm (230g), L - 58-61 cm (250g)

Safe-T Advance
Výbežok upínací systém, ktorého úlohou je zabezpečiť, aby helma pevne držala na Vašej hlave. Ovládacie disk v zadnej časti prilby pre jednoduché nastavenie veľkosti jednou rukou. Skvelý pomer hmotnosti a pohodlie. Vďaka širšej kontaktnej ploche s lepším odvetrávaním sa tlak pôsobiaci na hlavu rovnomerne rozkladá a poskytuje tak väčšie pohodlie.

Air Lite pásky
Air Lite pásky sú vyrobené prevratnou metódou tkania polyesterových vlákien, vďaka čomu skvelo odvádza pot a poskytujú vysokú pevnosť ťahu pri nižšej váhe.

vypchávky Coolmax
Špičkový materiál zaisťuje rýchle odvádzanie potu a jeho odparovanie, čím udržuje Vašu hlavu v suchu a prináša tak väčšie pohodlie.

In-Mould Fusion

In-mould konštrukcia sa skladá z vonkajšieho polykarbonátu, ktorý je vstrekovaný za vysokých teplôt do zvyčajne šedého či čierneho polystyrénu. Výsledkom je helma, ktorá Vám ponúkne optimálny pomer medzi váhou, objemom a absorpčnými vlastnosťami.

doba expedície: do 3 dní

Odporúčame tiež: