gamisport.sk » Vodácke potreby » Záchranné vesty » Plávacie vesta Hiko Guardian 12000 červená

Plávacie vesta Hiko Guardian 12000 červená

DOPRAVA ZADARMO vodáctvo

Plne vybavená, luxusné plávacie vesta určená do tých najnáročnejších podmienok na divokej vode. .. viac

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 5 dní

Cena vč. DPH167,54
Veľkosti
Hiko sport
viac značky Hiko sport

Plne vybavená, luxusné plávacie vesta určená do tých najnáročnejších podmienok na divokej vode.

Vyvinutá spoločne s najlepšími extrémnymi kajakári a záchranári Guardian kĺbi dohromady komfort obliekania a voľnosť pohybu so všetkými potrebnými bezpečnostnými a technickými prvkami, ktoré by mala moderná a bezpečná vesta mať.

Dômyselný bočné zasúvacie systém z našej dielne umožňuje komfortný spôsob obliekania vesty bokom, tak aj cez hlavu, a to bez použitia zipsu. Tenké bočné panely sa zasúvajú do tunelov v paneli prednom a jazdec i pri utiahnutí nadoraz spojenie vôbec necíti a boky má pritom stále chránené penou. Nízky predný panel a veľké vykrojenie panelu chrbtového a oblasti okolo ramien zaisťuje veľmi veľký rozsah pohybu.

Trojité sťahovanie v páse a komfortné uťahovanie polstrovaných ramenných popruhov zaisťuje, že vesta pevne drží na tele a nemá tendencie skĺzavať alebo sa vyhrňovať pri plávaní či prechádzaní veľkých vĺn a valcov. Vesta je vybavená bezpečnostným popruhom, ktorý je napevno uchytený a zaistený systémom niekoľkých tunelov. Vpredu je priestorné vrecko s možnosťou ďalšieho vnitřího uchytenia drobností a ďalšie menšie vrecko s karabínkou na kľúče, mobil či občerstvenie.

Nové bezpečnostné píšťalka s vysokou hlasitosťou v signálnej farbe. Píšťalka je uchytená na pružnom lanku v malej kapsičke s protišmykovou vnútornou stenou na veľké predné vrecku. Konštrukčne je posadená tak, aby jazdec v prípade potreby mohol ľahko píšťalku nájsť a použiť.

    doba expedície: do 5 dní

    Odporúčame tiež:

    strážiť chýbajúcu veľkosť