gamisport.sk » Pracie prostriedky » Pracie gél TEAL Šport Merino 1l 09070T

Pracie gél TEAL Šport Merino 1l 09070T

Prací gél je určený na vlnu a funkčný textil z merinovlny .. viac

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 3 dní

Cena vč. DPH18,97
Teal
viac značky Teal

Prací gél je určený na vlnu a funkčný textil z merinovlny

Prací gél na báze prírodných rastlinných saponínov z mydlových orechov s neutrálnym pH a lanolínom pre najšetrnejšie pranie vlnených odevov a funkčného prádla z merinovlny. Bez parfumácie a enzýmov, nepodráždia ani veľmi ciltlivou pokožku. Nenaruší vlnené vlákno. Lanolín pomáha zachovať prirodzené vlastnosti vlny: tepelne izolačné a termoregulačné funkciu, odpudzovanie vlhkosti a pohlcovanie pachov. Vlna je vďaka svojim prirodzeným vlastnostiam skvelý materiál pre funkčnú bielizeň a športové textil. Vo vlne obsiahnutý lanolín, ktorý vylučujú mazové žľazy oviec, prirodzene chráni vlnu pred vlhkom, nečistotami, baktériami a plesňami.

  • Forma balenia: 1 nerezová fľaša
  • Hmotnosť: 1160 g
  • Objem: 1 l
  • počet dávok - až: 33
  • Vyrobené v SR: áno

Zloženie:
5-15% extract z mydlových orechov, neiónový tenzid rastlinného pôvodu, lanolín, <5% chelátory (EDDS), lieh, xantanová guma, benzoan sodný.
Produkty neobsahujú:

ropné látky, fosfáty / fosfonáty, optické zjasňovače, enzýmy, chlór, syntetickú parfumáciu ani farbivá.
Určené pre:
pre najšetrnejšie pranie vlnených odevov a funkčného prádla z merinovlny. Lanolín pomáha zachovať prirodzené vlastnosti vlny: tepelne izolačné a termoregulačné funkciu, odpudzovanie vlhkosti a pohlcovanie pachov. Bez parfumácie a enzýmov, nepodráždia citlivej pokožku. Nenaruší vlnené vlákno.

doba expedície: do 3 dní

Odporúčame tiež: