Funkčná bielizeň LASTING A SENSOR až -30% NAKUPOVAŤ >>

(Vypredané) Pracie gél TEAL 3 Set 4 Šport 09090T

(Vypredané) Pracie gél TEAL 3 Set 4 Šport 09090T

Sada troch 250 ml pracích gélov: 1 x Sport Function, 1 x Sport Neutral, 1 x Sport Merino. .. viac

Pracie gél TEAL 3 Set 4 Šport 09090T

Sada obsahuje 3 pracie gely na báze prírodných rastlinných saponínov z mydlových orechov pre najšetrnejšie pranie športového oblečenia. Spoľahlivo odstráni nečistoty, zároveň plne zachovajú funkčnosť všetkých špeciálnych materiálov používaných na súčasné športové očacení. nezanechávajú v bielizni zvyšky pracieho prostriedku, ktoré zanášajú dutá textilné vlákna a tiež dráždi pokožku.

  • Forma balenia: 3 sáčky s uzáverom
  • Hmotnosť: 820 g
  • Objem: 3 x 250 ml
  • počet dávok - až: 3 x 8
  • Vyrobené v SR: áno

Zloženie:
Šport Merino: 5-15% extract z mydlových orechov, neiónový tenzid rastlinného pôvodu, lanolín, <5% chelátory (EDDS), lieh, xantanová guma, benzoan sodný.
Šport Neutral: 5-15% extract z mydlových orechov, neiónový tenzid rastlinného pôvodu, <5% chelátory (EDDS), lieh, xantanová guma, benzoan sodný.
Šport Function: 5-15% extract z mydlových orechov, neiónový tenzid rastlinného pôvodu, <5% chelátory (EDDS), lieh, xantanová guma, benzoan sodný, koloidné striebro, prírodné eukalyptová silice.
Produkty neobsahujú:

ropné látky, fosfáty / fosfonáty, optické zjasňovače, enzýmy, chlór, syntetickú parfumáciu ani farbivá.
Určené pre:
Šport Function: na najšetrnejšie pranie funkčného textilu, najmä bielizne z dutých vlákien či mikrovlákien a všade tam, kde má bielizeň aj po vypraní tendenciu zapáchať. Spoľahlivo odstráni nečistoty, avšak plne zachováva funkčnosť všetkých špeciálnych materiálov používaných na súčastnej športové oblečenie. Obsahuje koloidné striebro, ktoré pôsobia proti baktériám a plesniam.
Šport Neutral: na najšetrnejšie pranie funkčného textilu, najmä bielizne z dutých vlákien či mikrovlákien, membránových materiálov a bavlny. Plne zachováva funkčnosť všetkých špeciálnych materiálov používaných na súčastnej športové oblečenie. Bez parfumácie, vhodný aj pre ciltivou pokožku.
Šport Merino: pre najšetrnejšie pranie vlnených odevov a funkčného prádla z merinovlny. Lanolín pomáha zachovať prirodzené vlastnosti vlny: tepelne izolačné a termoregulačné funkciu, odpudzovanie vlhkosti a pohlcovanie pachov. Bez parfumácie a enzýmov, nepodráždia citlivej pokožku. Nenaruší vlnené vlákno.

Parametre

Značky:
Intrastat: Pracie prostriedky - 0,5 - 34022090

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)