(Vypredané) Lyžiarske rukavice Leki Core S 635-80553

(Vypredané) Lyžiarske rukavice Leki Core S 635-80553

Skvelé lyžiarske rukavice .. viac

Lyžiarske rukavice Leki Core S 635-80553

Oblasť dlane je z kože a zosilnená silikónovou plochou, ktorá zvyšuje presnosť úchopu a zároveň zabraňuje opotrebovaniu. Táto rukavica je vďaka slučke Trigger S tiež plne kompatibilná so všetkými typmi palíc značky Leki vybavenej týmto systémom. Gore-Tex® membrána zaisťuje maximálnu vodoodolnosť pri zachovaní vysokej priedušnosti. HyperLoft™ - teplá a mäkká izolácia.
Teflon® -
materiál je ošetrený špeciálnou ochranou proti špine a vode.
Trigger S
je jednou z najsenzačnejších inovácií v oblasti lyžiarskych palíc a rukavíc. Ide totiž o prvé bezpečnostné viazanie zabudované priamo do paličky.Systém pružiny s vysokým zdvihom v rukoväti disponuje stopercentne konštantnou spínacou úrovňou pri zaťažení ťahom. Spojenie medzi rukoväťou a rukavicou sa minimalizuje na drobnú slučku z veľmi odolného materiálu, ktorý sa osvedčil pri výrobe padákov. Vďaka svojej malej veľkosti nielenže neprekáža, ale zároveň zabraňuje strate palíc aj pri agresívnejšom poňatí jazdy.
Trigger S nedáva priestor pochybnostiam! Ponúka perfektný jazdný komfort, bezkonkurenčnú bezpečnosť a najvyššiu radosť z jazdy. Ide o patentované výrobky zdôraznené vizuálne atraktívnym a nadčasovým dizajnom. Stačí jednoducho nacvaknúť a hore na zjazdovku!

  • Farba: čierna/strieborný reflexný doplnok
  • Veľkosti: 6,5 - 11
  • Materíál: pravá koža, 100% polyester

Celý systém je možné ešte zlepšiť, keď si kúpite palice Hot Shot S.

Parametre

Značky: Leki
Intrastat: Rukavice ostatní - 0,30 - 62160000

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)