Náš blog
adidas

MENU ☰

gamisport.sk » Fitness obuv » Halové topánky » Topánky Salming Race Viper 3

Topánky Salming Race Viper 3

Tretia generácia výkonnostných sálových topánok Viper .. viac

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 3 dní

Cena vč. DPH84,30
Pôvodná cena
140,52
Salming
viac značky Salming

Tretia generácia výkonnostných sálových topánok Viper

Už tretia generácia sáloviek Salming Viper s nízkym profilom charakterizované excelentné stabilitou. To najlepšie z našich odborných poznatkov o halových topánkach je napchané práve do tohto modelu.

RunLite ™
Podrážka RunLite ™ je zo vstrekovaného vysoko odolného Materiálu EVA, ktorý vytvára pohodlie pre nohu a zároveň umožňuje dobre vnímať povrch. Podrážka je ľahká a flexibilne reaguje na rôzne typy povrchu už pri prvom dopade.

LMS +
Rýchle zastavenie pohybu chodidla do strany môže mať za následok podvrtnutie členka. Jednotka LMS + je navrhnutá s 11% náklonom, tak aby riziko tohto zranenia čo najviac znižovala.

Toe Drag Guard ™
Vystužená oblasť špecialne navrhnutá pre sklz topánky pri zaklakávání do blokov pri florbale alebo pri výpadoch v squashi.

LMS ™
Špeciálna odľahčená dvojito zakrivená jednotka integrovaná do stredu podrážky. Jej úlohou je podpora nohy pri rýchlych a nečakaných pohyboch chodidlá do strán.

XR110 ™
Väčšinu našich vynikajúcich technológií spája novo vyvinutý gumový Materiál XR110, ktorý je použitý na podrážke topánok.

Ergo heelcup ™
Pätnej košíček stabilizuje a fixuje chodidlo v topánke, čo je kľúčové pre pocit istoty a pohodlia. Vyvinuli sme nový, anatomicky tvarovaný košíček, ktorý je o niečo dlhšia než u konkurencie.

Rollbar ™
Zaoblená vnútorná hrana podrážky umožňuje vyššiu naklonenie chodidla dovnútra a znižuje tlak na palcovou hranu. Umožňuje tým odraz nohy z extrémnejších polôh a zároveň jednoduchší pohyb nohy do pozície, ktorá je obvyklá pri nízkych postojoch pri hraní florbalu či squashu.

exoskeleton ™
Špeciálna konštrukcia zvršku topánky - vonkajšia kostra stabilizuje chodilo pri pohyboch do strán a znižuje tak tlak na MTP kĺby (metatarzofalangeální kĺby). Je dôležité udržať nohu stabilnú pRedovšetkým v mäkkých častiach chodidla, kde je pri prudkých zmenách smeru vyvíjaný na túto časť nohy veľký tlak - vysoká pravdepodobnosť zranenia.
  • Veľkosti: EUR 40 2/3 - 49 1/3 (UK 6,5 - 13)
  • Hmotnosť: 315g (UK 8)
  • Farby: Oranžová
  • Profil podrážky: 20mm pod pätou, 14mm pod špičkou (drop 6mm)

doba expedície: do 3 dní

Odporúčame tiež:

strážiť chýbajúcu veľkosť