gamisport.sk » Fitness obuv » Halové topánky » Topánky Salming Viper Kid Pink Glo

Topánky Salming Viper Kid Pink Glo

Detské halovky Salming s nízkym profilom .. viac

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 3 dní

Cena vč. DPH62,93
Pôvodná cena
69,93
Salming
viac značky Salming

Detské halovky Salming s nízkym profilom

Salming Viper Kid sú detské sálové topánky s nízkym profilom charakterizované excelentné stabilitou. To najlepšie z našich odborných poznatkov o halových topánkach je napchané práve do tohto modelu.

Vyberte tie správne sálové topánky aj pre vaše najmenšie! Ak patríte k spokojným užívateľom modelu Race, tak určite spoznáte, že Viper sú nižšie a majú menej polstrovanie v oblasti špičky. To umožňuje lepšie vnímanie povrchu a zároveň sú topánky ľahšie, s priedušnejším zvrškom. Konštrukcia topánok sa nechala inšpirovať originálnymi bežeckými topánkami Salming, z ktorých si Viper prebrali trojvrstvový zvršok s unikátnou technológiou ExoSkeletonTM, ktorá drží chodidlo v správnej pozícii pri všetkých náročných pohyboch. Obratnosť, rýchlosť, nízky profil - Viper.

  • Veľkosti: 13UK, 13,5UK a 1UK majú suchý zips, ostatné veľkosti šnurovanie

Na topánke je použitý systém TGS 62/75 °, kedy vzdialenosť od päty k brušku chodidla (62% podrážky) bola navrhnutá s ohľadom na maximálnu stabilitu a tlmenie dopadov. Táto plocha je zakončená tzv. Baletné čiarou, ktorá túto stabilizačnú časť ukončuje pod uhlom 75 °. Zvyšných 38% podrážky smerom k špičke, vďaka použitým Materiálom, naopak podporuje odrazovú fázu a rýchle zmeny smeru.

Podrážka RunLite ™ je zo vstrekovaného vysoko odolného Materiálu EVA, ktorý vytvára pohodlie pre nohu a zároveň umožňuje dobre vnímať povrch. Podrážka je ľahká a flexibilne reaguje na rôzne typy povrchu už pri prvom dopade.

Rýchle zastavenie pohybu chodidla do strany môže mať za následok podvrtnutie členka. Jednotka LMS + je navrhnutá s 11 ° náklonom tak, aby riziko tohto zranenia čo najviac znižovala.

Všetky naše vynikajúce technológie spája novo vyvinutý gumový Mateirál XR110, ktorý je použitý na podrážke topánok.

Sklon obuvi od päty k špičke je iba 7mm, čo je u sálové obuvi nevídaný prvok, aj v tomto ohľade sa sálovky od Salming inšpirujú jej bežeckú odnoží.

doba expedície: do 3 dní

Odporúčame tiež:

strážiť chýbajúcu veľkosť