(Vypredané) Sveter Kama 3046 110 čierny

(Vypredané) Sveter Kama 3046 110 čierny

Pánsky pletený sveter s vetruodolnou podšívkou GORE® WINDSTOPPER® .. viac

Sveter Kama 3046 110 čierny

  Dokonalá ochrana pred poveternostnými vplyvmi zabalená do pohodlného úpletu z kombinácie prémiových vlákien. Kvalitný úplet podporený vetruodolnou, priedušnou membránou, ktorá nepustí ani ten najsilnejší vietor dovnútra. Odolnosť voči vode, prachu a iným nečistotám zaistená vďaka unikátnemu ošetrenie vlákna. Dlhý zips a dve uzatvárateľné bočné vrecká robia z tohto modelu pohodlný odev, ktorý bude slúžiť od jesene do jari.

  • Materiál Schoeller 50% Merino vlna 50% akryl
  • Teflon® fabric protector ochrana vlákna proti vode, prachu a nečistotám
  • Bluesign®certifikát najvyššej ekologickej šetrnosti a bezpečnosti
  • vetruodolná, priedušná membrána GORE® WINDSTOPPER®
  • dlhý zips,
  • dve bočné vrecká, zipsy YKK, unisex strih, veľkosť S-XXL, ľahká údržba, vyrobené v Českej republike
  • YKK zipsy
  • unisex strih

  Základné pravidlá pre ošetrenie výrobkov z vlny

  Pranie v ruke
  - výrobok je vhodné prať v ruke vo vlažnom kúpeli 30 ° C max. Potom jemne vyžmýkať a sušiť vo vodorovnej polohe, najlepšie na uteráku. Pri plákanie postupne znižujte teplotu kúpeľa, aby nedošlo k vyzrážaniu alebo deformácii.

  Pranie v práčke
  - výrobok je možné prať v práčke. Používajte výhradne program na vlnu, ktorý rešpektuje šetrnejšie pranie (primeranú teplotu a znížený počet otáčok pri odstreďovaní).

  - používajte jemné pracie prostriedky určené na vlnu a to ako pre pranie v ruke aj v práčke.

  - nesušte výrobok na vykurovacom telese. Ak kúrenie presiahne teplotu 30 ° C, (a to je úplne bežné) voda obsiahnutá v úplete sa zahreje taktiež nad 30 ° C a výrobok sa zrazí rovnakým spôsobom ako pri nevhodnom praní.

  Nepoužívajte aviváž!

  Pozor!

  Pranie v teplejšej vode (viac než 30 ° C) a dlhé mletie v práčke výrobok znehodnotí, úplet splstnatie a zrazí sa. Takto znehodnotený výrobok nemožno reklamovať.

  Technologie

  Windstopper

  Windstopper je laminovaná tkanina na báze Teflonu. Je podobná membráne Gore-Tex, je len vetruvzdorná a priedušná, ale nie je vodotesná. Jedným z najčastejších použití je laminácia s Polar fleece, pretože Polar Fleece nedisponuje odolnosti proti vetru, je táto laminácia Windstopperovou membránou dôležitá na poskytnutie teplotného komfortu.

  Windstopper odevy sa na trhu objavujú aj v podobe tzv. "Softshell". Takéto tkaniny sú ideálne pre športové aktivity ako je beh, jazda na bicykli či na bežkách. Vďaka k tomu, že nie sú vodotesné, vynikajú vysokou priedušnosťou dokonca viac než tradičné Gore-Tex oblečenie.

  Rovnako ako väčšina softshellovej textílie, sú výrobky Windstopper obvykle potiahnuté záterom DWR (Durable Water Repelent), ktorý zabezpečí čiastočnú odolnosť voči vode. Neodolá však trvalejšiemu dažďu, ale s prehľadom zváldne mrholenie či ľahší dážd.

  Newsletter

  O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
  Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)