MENU ☰

gamisport.sk » Čiapky a šály » Čelenky » Pletená Merino čelenka Kama C39

(Vypredané) Pletená Merino čelenka Kama C39

UPOZORNENIEProdukt nie je skladom.

Pletená čelenka s plastickým vzorom .. viac

Kama
viac značky Kama

Odporúčame tiež:

Pletená čelenka s plastickým vzorom

Široká športová apres ski čelenka. Výber z šiestich farebných kombinácií plastického nadýchaného úpletu z prémiových vlákien. Vnútri je podšitá kvalitným talianskym fleecom. Priadza Schoeller aj fleece Tecnopile® nesú najprísnejšie ekologický certifikát bluesign®.

  • Materiál Schoeller 45% Merino vlna 55% akryl
  • Bluesign®certifikát najvyššieho ekologického štandardu a bezpečnosti
  • vnútorná čelenka z jemného fleeceu Tecnopile® pre maximálny komfort
  • veľkosť UNI
  • ľahká údržba
  • vyrobené v Českej republike

Materiál:

Priadza - 45/55 Merino vlna / akryl
Kombinácia jemnej Merino vlny a objemovaného akrylu vyniká jemnosťou, nadýchanosťou a hrejivosťou. Bluesign®APPROVED - certifikát najvyššej ekologickej šetrnosti a bezpečnosti.

údržba:


ZÁKLADNÉ PRAVIDLÁ PRE OŠETRENIE VÝROBKOV Z MERINO VLNY

Výrobok je možné prať v práčke. Používajte výhradne program na vlnu, ktorý rešpektuje šetrnejšie pranie (primeranú teplotu a znížený počet otáčok pri odstreďovaní).

Výrobok je možné prať v ruke vo vlažnom kúpeli do 30 ° C. Potom jemne vyžmýkať a sušiť vo vodorovnej polohe, najlepšie na uteráku. Pri plákanie postupne znižujte teplotu kúpeľa, aby nedošlo k vyzrážaniu alebo deformácii.

Používajte jemné pracie prostriedky určené na vlnu ako pre pranie v ruke aj v práčke.

Nesušte výrobok na vykurovacom telese. Ak kúrenie presiahne teplotu 30 ° C, (a to je úplne bežné) voda obsiahnutá v úplete sa zahreje Taktiež nad 30 ° C a výrobok sa zrazí rovnakým spôsobom ako pri nevhodnom praní - nepoužívajte aviváž!

POZOR!
Pranie v teplejšej vode (VIAC AKO 30 ° C) A DLHÉ MLETÍM v práčke výrobok znehodnotí, úplet splstnatie a zrazí SE. TAKTO znehodnotená VÝROBOK NEDÁ REKLAMOVAŤ.