Funkčná bielizeň LASTING A SENSOR až -30% NAKUPOVAŤ >>

(Vypredané) Pletená Merino čiapka Kama A133 108 tmavo modrá

(Vypredané) Pletená Merino čiapka Kama A133 108 tmavo modrá

Jednoduchá pletená čiapka s prúžkami .. viac

Pletená Merino čiapka Kama A133 108 tmavo modrá

Tenká pruhovaná čiapka môže dopĺňať bundy alebo mikiny. Strih padne presne na hlavu, tiež vďaka pruhu z pružného fleeceu, ktorý tvorí optimálne priedušnou podšívku čiapky.

 • Materiál 50% Merino vlna / 50% Akryl Schoeller
 • vnútri Tecnopile®Fleece
 • Bluesign®certifikát najvyššej ekologickej šetrnosti a bezpečnosti
 • univerzálna veľkosť
 • päť farebných variantov
 • ľahká údržba
 • vyrobené v Slovenskej republike

      Materiál:

      Priadza - 50/50 Merino vlna / akryl
      Kombinácia vlákien jemnej Merino vlny a prémiového akrylu vyniká jemnosťou, neškriabe, nežmolkuje a je prirodzene antibakteriálne a bez zápachu. Spracované bez použitia chlóru. Bluesign®APPROVED - certifikát najvyššej ekologickej šetrnosti a bezpečnosti

      Fleece - Tecnopile
      Fleece najvyššej kvality vyrobený z vybraných polyesterových vlákien, ktoré zaručujú odolnosť proti žmolkovaniu, vysokú termoizoláciu, optimálna priedušnosť, elasticitu, ľahkosť, nedráždivosť, super jemnosť na dotyk a jednoduchú údržbu

      údržba:


      ZÁKLADNÉ PRAVIDLÁ PRE OŠETRENIE VÝROBKOV Z MERINO VLNY

      Výrobok je možné prať v práčke. Používajte výhradne program na vlnu, ktorý rešpektuje šetrnejšie pranie (primeranú teplotu a znížený počet otáčok pri odstreďovaní).

      Výrobok je možné prať v ruke vo vlažnom kúpeli do 30 ° C. Potom jemne vyžmýkať a sušiť vo vodorovnej polohe, najlepšie na uteráku. Pri plákanie postupne znižujte teplotu kúpeľa, aby nedošlo k vyzrážaniu alebo deformácii.

      Používajte jemné pracie prostriedky určené na vlnu ako pre pranie v ruke aj v práčke.

      Nesušte výrobok na vykurovacom telese. Ak kúrenie presiahne teplotu 30 ° C, (a to je úplne bežné) voda obsiahnutá v úplete sa zahreje Taktiež nad 30 ° C a výrobok sa zrazí rovnakým spôsobom ako pri nevhodnom praní - nepoužívajte aviváž!

      POZOR!
      Pranie v teplejšej vode (VIAC AKO 30 ° C) A DLHÉ MLETÍM v práčke výrobok znehodnotí, úplet splstnatie a zrazí SE. TAKTO znehodnotená VÝROBOK NEDÁ REKLAMOVAŤ.

       Technologie

       merino vlna®

       Merino vlna je veľmi jemná vlna (cca 14-25 mikrónov), Staple 50-150 mm, silne kučeravá, mäkká, pomerne málo lesklá. Plemeno bolo vyvinuté v Španielsku okolo roku 1700, v posledných viac ako 100 rokoch však zaberá Austrálie (spolu s Novým Zélandom) u tohto druhu dominantné postavenie. Austrálska Saxon Merino dáva ročne 3,5-6 kg a Peppino Merino až 18 kg potné vlny. Priemerná výťažnosť (podiel čistého vlákna na celkovej strihoch) presahuje 50%.

       • Vlna Merino dokáže zahrievať aj ochladzovať ľudské telo. Má vynikajúcu schopnosť odvádzať vlhkosť od tela v skupenstve pary.
       • Z hľadiska funkcie jedna z najdôležitejších vlastností. dokáže pojať vlhkosť až do 35% svojho objemu bez toho by to človek pocítil.
       • Vlna nie je vhodné prostredie pre život baktérií.
       • Vlas vlny Merino má hrúbku 15 až 25 mikrometrov. Väčšina ľudí začína cítiť škriabanie od vlákien silnejších ako 28 mikrometrov. Tenšie vlákna neškrabú, pretože sa pri kontakte s pokožkou ohýbajú.

       Newsletter

       O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
       Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)