MENU ☰

gamisport.sk » Outdoor obuv » Treková nízka obuv » Topánky Treksta Kobra 210 GTX BOA man black / lime

Topánky Treksta Kobra 210 GTX BOA man black / lime

Univerzálne použiteľná obuv s rychlošněrováním systému BOA .. viac

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 3 dní

Cena vč. DPH86,31
Pôvodná cena
95,98
Treksta
viac značky Treksta

Univerzálne použiteľná obuv s rychlošněrováním systému BOA

Univerzálne použiteľná obuv s rychlošněrováním systému BOA.

Zvršku dominuje kombinácia syntetickej tkaniny, umelej kože, injektovanej prvky a pRedovšetkým potom BOA systém doťahovanie oceľových laniek, ktoré ľahko a pRedovšetkým rovnomerne doťahujú zvršok topánky k nohe. Jediným zatiahnutím za koliesko sa potom topánka opäť "rozviaže" a behom sekundy môžete obuv zložiť z nohy. U toho modelu ide doťahovania lanko okolo goliera topánky cez pätu Tak, že doťahuje k sebe zľahka aj pätnej časť a tým významne obmedzuje pohyb nohy v topánke.

Podšívka je z Materiálu Gore-Tex ® Extended Comfort Footwear, ktorý 100% chráni pred vonkajšou vlhkosťou a prepúšťam pary od nôh von prispieva k dobrému klimakomfortom v topánkach.

Medzipodrážka z liatej EVA peny v kombinácii s liatou výstuhou sa starajú o správne miesto a mieru flexibility topánky v ohybe, zatiaľ čo podošva Hypergrip® HGL (Light Weight s IceLock bloky) sa stará o dobrú priľnavosť k terénu za všetkých podmienok. IceLock bloky gumy totiž obsahujú kúsky sklený vlákien a tá obmedzujú kĺzanie topánok na ľade a mokrom povrchu. Predná časť topánky je dobre chránená proti okopaniu masívnym gumovým golierom podošvy.

doba expedície: do 3 dní

Odporúčame tiež:

strážiť chýbajúcu veľkosť