gamisport.sk » Nohavice » Športové nohavice » Nohavice HANNAH Tibi II grape wine

Nohavice HANNAH Tibi II grape wine

Pokiaľ máte od lyžiarskeho oblečenia vysokej očakávania, siahnite po dámskych nohaviciach Tibi II .. viac

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 5 dní

Cena vč. DPH164,08
Pôvodná cena
182,31
Hannah
viac značky Hannah

Pokiaľ máte od lyžiarskeho oblečenia vysokej očakávania, siahnite po dámskych nohaviciach Tibi II

Pokiaľ máte od lyžiarskeho oblečenia vysokej očakávania, siahnite po dámskych nohaviciach Tibi II, na svahu vás nezradí.

Použitý Materiál s membránou CliMatic Active Stretch s podlepenými švami je nepremokavý a vďaka technológii 4směrného pružného Materiálu skvele sedí v pohybe, čo je navyše docielené aj anatomicky tvarovanými kolenami, regulovateľným obvodom pása a zvýšeným sedom. Termoregulácia je zaručená priedušnými vlastnosťami membrány a podporená odvetrávaním s vodeodolnými zipsami YKK, ktoré okrem iného pôsobí aj ako dizajnový prvok. Zaujímavou a praktickou vychytávkou zároveň je stehenné vrecko na zips. Snehové manžety v nohaviciach a rozparky na zips v dolnej časti nohavice sú lyžiarskym štandardom. Veríme, že doceníte čiastočne zateplený zadnej diel.

Regulovateľný obvod pása opaskom s gumou na suché zipsy / zvýšený sed / anatomicky tvarované kolená / hlavné vrecká na zips / stehenné vrecko na YKK zips / výrazné odvetranie s vodeodolnými zipsami YKK / snehová manžeta v nohavici / rozparok na zips v dolnej časti nohavice / podlepené švy / 3D logo / čiastočne zateplený zadné diel / 100% polyester / membrána CliMatic Active Stretch 15 000mm / 15 000 g / m2 / 24h

  • značka Hannah lyžiarske nohavice Hannah
  • vhodné pre aktivity Zimné športy
  • typ produktu nohavice
  • pohlavia Dámske
  • Aktivity Hannah Lyžovanie

doba expedície: do 5 dní

Odporúčame tiež:

strážiť chýbajúcu veľkosť