gamisport.sk » Kraťasy a sukne » Sukne, šaty » Dámska zateplená sukňa Silvini Cucca WS744 black red

Dámska zateplená sukňa Silvini Cucca WS744 black red

Dámska převleková sukne zateplená Materiálom Primaloft. .. viac

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 3 dní

Cena vč. DPH70,00
Silvini
viac značky Silvini

Dámska převleková sukne zateplená Materiálom Primaloft.

  Dámska primaloftová sukne Cucca. materiál sukne je vyrobený zo 100% nylonu a zateplená je Materiálom PRIMALOFT padding 60 g / m2 zo 100% Polyesteru. Cucca je navrhnutá na aktívny pohyb, pretože neprefúkne, je veľmi ľahká, skladná a pritom je maximálne priedušná. Keďže výborne izoluje, Tak ju ocení každá žena v chladnom počasí pri bežeckom lyžovaní, turistike, skialpinizmu, ale aj pri bežnom nosení. Na pravom boku možno sukňu úplne rozopnúť pomocou zipsu a Tak ju možno ľahko obliecť či vyzliecť v akejkoľvek situácii.

  Krátky zips je aj dole na druhej strane sukne pre prípad, že by bolo treba zväčšiť rozsah pohybu. Dva prúžky silikónu vzadu v páse nedovolí sukňu skĺzavať, Takže drží v každej situácii. Schovať ruky pred mrazom alebo čokoľvek iné možno do dvoch vreciek zavíratelných pomocou zipsu. Reflexné prvky na niekoľkých miestach sukne zlepšujú viditeľnosť majiteľky a Tak zvyšujú jej bezpečnosť.

  materiál
  Primaloft
  syntetický tepelnoizolačný Materiál firmy Primaloft. Je pružný, má dobré tepelno-izolačné vlastnosti so špeciálne ošetrenými vláknami nepohlcující vlhkosť. materiál udržuje teplo, aj keď je mokrý. Vlastnosťami je podobný perie.

  • Ročné obdobie: jeseň, zima
  • Šport: bežky

  doba expedície: do 3 dní

  Odporúčame tiež:

  strážiť chýbajúcu veľkosť