gamisport.sk » Karimatky a matrace » Deky » Pikniková deka s popruhom Spokey PICNIC MOOR

Pikniková deka s popruhom Spokey PICNIC MOOR

Usporiadajte nezabudnuteľný piknik s dekou Spokey MOOR s EPE fóliou naspodku. Je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú osvedčené riešenie, aby si vychutnali odpočinok na tráve alebo na piesku.

KVALITA Na naše produkty kladieme veľmi vysoké nároky, z toho dôvodu dbáme na to, aby na ich výrobu boli použité Materiály najvyššej kvality. Piknikové deky Spokey sa vyznačujú svojím originálnym a prepracovaným vzhľadom. Vďaka zaujímavej grafike, deka upúta vašu pozornosť.

VÝHODY Deku možno využiť ako na pikniku s rodinou alebo priateľmi, Tak aj pri relaxácii na pláži. Môžete ju ľahko vziať všade, kde si užijete hoci chvíľku odpočinku. Použitie peny zvyšuje komfort, najmä na tvrdých a nerovných povrchoch. EPE fólie v spodnej vrstve deky chránia proti vlhkosti a tepelne izoluje. Deku možno Tak rozložiť aj na mokrej tráve.

Pri modeli Picnic MOOR sme použili akrylovou látku a vďaka jej špeciálnej štruktúre sa ľahko čistí aj od piesku. Po zložení deka zaberá málo miesta, je ľahká a ľahko sa skladuje. Dlhý odníMateľný ramenný popruh uľahčí jej prenášanie na ramene, čo je obzvlášť dôležité počas výletu s deťmi.

TECHNOLÓGIE Trojvrstvová štruktúra deky zvyšuje pevnosť deky a zvyšuje komfort používania. Po zložení piknikovú deku zaistíte špeciálny pätkou na suchý zips. Deka sa vám pri prenášaní nerozloží. Dlhý odníMateľný ramenný popruh uľahčí jej prenášanie na ramene. URČENÉ pre pikniky, pláž, kúpalisko, letné výlety.

parametre

  • Materiál: 100% polar fleece (160 g / m2)
  • spodná vrstva: pena PVC, EPE fólie
  • rozmer: 130 x 150 cm
  • rozmer po zložení: 34 x 15 cm
  • váha: 380 g
  • odníMateľný popruh deku je možné prať v práčke pri teplote 30 ° C.
  • Nečistiť chemicky.

doba expedície: do 5 dní

Odporúčame tiež: