gamisport.sk » Fitness obuv » Bežecká obuv » Topánky Salming OT Comp Men Poseidon Blue / Safety Yellow

Topánky Salming OT Comp Men Poseidon Blue / Safety Yellow

DOPRAVA ZADARMO beh
pánske
šport

Salming Race7 je čistokrvné pretekárske Topánka! .. viac

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 3 dní

Cena vč. DPH136,02
Salming
viac značky Salming

Salming Race7 je čistokrvné pretekárske Topánka!

Sebadôvera v každom kroku je kľúč, keď beháte v extrémnom teréne. Pre sme sa pri vývoji modelu Salming OT Comp spojili s firmou Michelin, a vytvorili Topánku, ktorá ponúka excelentnú kontrolu tRakcie za akýkoľvek podmienok. Ideálne pre orientačné behy, swim-run alebo OCR preteky.

  • Typ bežecké Topánky: trailovej
  • Podľa pohlavia: muži
  • Drop: 4 mm
  • Farba: modrá
  • Hmotnosť: 253g (US 9)

Exo Skeleton
Technológia Exo Skleton stabilizuje chodidlo pri pohyboch do strán a znižuje Tak tlak na MTP kĺby (metatarzofalangeální kĺby). Táto konštrukcia eliminuje trenie a chráni mäkké časti nohy, pRedovšetkým tie, ktoré sa nachádza pod prednou časťou chodidla.

Michelin Technical Soles ™
Gumová zmes použitá u Topánok OT Comp, ktorá vyniká svojou priľnavosťou na mokrých povrchoch.

ROCshield
Špeciálny polyuretánový pruh, ktorý vedie od pätného košíčka až po špičku vo spodnej časti zvršku Topánky. Ochráni vašu nohu pred ostrými kameňmi, vetvami alebo vodou. Tento "štít" výrazne zvyšuje odolnosť Topánok a zvýši aj vaše sebavedomie pri behu v náročnom teréne.

2 Layer Construction
Zvršok Topánky je tvorený dvojvrstvovou sendvičovou konštrukciou, ktorú dopĺňa technológia exoskeleton. Prvú vrstvu, ktorá je najbližšie vášmu chodidlu, tvorí priedušná sieťovina, ktorá je spracovaná Tak, aby sa vaše nohy cítili čo najpohodlnejšie. Tú potom prekrýva tenká odolnejšie sieťovina s excelentnými vlastnosťami pre odvod vlhkosti, ktorá chráni chodidlá pred prachom a kamienkami.

TGS 62/75 °
Vzdialenosť od päty k brušku chodidla (62% podrážky) bola navrhnutá s ohľadom na maximálnu stabilitu a tlmenie dopadov. Táto plocha je zakončená tzv. Baletné čiarou, ktorá túto stabilizačnú časť ukončuje pod uhlom 75%. Za touto baletné línio u sú Topánky naopak vybavené Materiálom, ktorý podporuje a stimuluje odraz pri behu.

RunLite ™ Midsole
Tlmiaca vrstva RunLite ™ je zo vstrekovaného vysoko odolného Materiálu EVA, ktorý vytvára pohodlie pre nohu a zároveň umožňuje dobre vnímať povrch.

heelcup
Pätnej košíček u našich Topánok je vyvinutý Tak, aby nezvyšoval váhu Topánok, ale zároveň plnil svoju funkciu, ktorou je stabilizovať a fixovať chodidlo v Topánke.

drop 4mm
Drop je 4 mm (rozdiel medzi výškou podrážky v mieste stredy päty a výškou podrážky v mieste stredu prednej časti chodidla, vrátane podošvy a medzipodošvy).

doba expedície: do 3 dní

Odporúčame tiež:

strážiť chýbajúcu veľkosť