Funkčná bielizeň LASTING A SENSOR až -30% NAKUPOVAŤ >>

Topánky Salming enroute 2 Women Aruba Blue / Black

Topánky Salming enroute 2 Women Aruba Blue / Black

zľava

Enroute je najobľúbenejší cestná Topánkou od Salming .. viac

Dostupnosť: do 3 dní

163,70
-10%
147,30

Topánky Salming enroute 2 Women Aruba Blue / Black

Model Salming enroute sa v priebehu rokov stal naším suverénne najobľúbenejším objemovým cestnom modelom najmä vďaka jeho ľahkosti a tiež pocitu absolútneho pohodlia od prvej chvíle. Tento model vám prinesie radosť z behu nezávisle na vašej aktuálnej bežecké forme alebo typu behu, na ktorý sa chystáte.

 • Typ bežecké Topánky: cestná objemovej
 • Podľa pohlavia: ženy
 • Drop: 6 mm
 • Farba: modrá
 • Hmotnosť: 192g (US 7,5)
Exo Skeleton
Technológia Exo Skleton stabilizuje chodidlo pri pohyboch do strán a znižuje Tak tlak na MTP kĺby (metatarzofalangeální kĺby). Táto konštrukcia eliminuje trenie a chráni mäkké časti nohy, pRedovšetkým tie, ktoré sa nachádza pod prednou časťou chodidla.

Torsion Efficiency Unit ™

Torsion Efficiency Unit ™ je technológia, ktorá citlivo podporuje stabilitu Topánky. Táto jednotka je umiestnená v podrážke Tak, aby nebola obmedzujúce, ale naopak maximálne podporila efektivitu behu. Pri modeli enroute 2 je použitá čiastočne transparentný jednotka z TPU, zatiaľ čo závodný model Race je vybavený torznou jednotkou z odľahčeného karbónu.

3 Layer Construction
Ak máte s Topánkami nábehom stovky kilometrov, je potrebné, aby boli nielen odolné a pohodlné, ale tiež aby nohu držali spoľahlivo na svojom mieste. Pri modeli enroute 2 využívame jednoduché 3-vrstvové konštrukcia, ktorá ponúka presne to, čo od objemovej cestnej Topánky očakávate.

TGS 62/75 °
Vzdialenosť od päty k brušku chodidla (62% podrážky) bola navrhnutá s ohľadom na maximálnu stabilitu a tlmenie dopadov. Táto plocha je zakončená tzv. Baletné čiarou, ktorá túto stabilizačnú časť ukončuje pod uhlom 75%. Za touto baletné línio u sú Topánky naopak vybavené Materiálom, ktorý podporuje a stimuluje odraz pri behu.

RECOIL ™ Midsole
Novo vyvinutý Materiál používaný ako súčasť tlmenia Topánky v medzipodošve. Oproti klasickej EVA pene lepšie absorbuje negatívne sily pri dopade, a naopak vie lepšie využiť energie vynaloženej do odrazu.

heelcup
Pätnej košíček u našich Topánok je vyvinutý Tak, aby nezvyšoval váhu Topánok, ale zároveň plnil svoju funkciu, ktorou je stabilizovať a fixovať chodidlo v Topánke.

Toe Box
Oblasť špičky je rozšírená a poskytuje Tak oveľa viac možností pohybu prednej časti chodidiel a tým podporuje ich prirodzenejšie a viac efektívnejšie pohyb z biomechanické perspektívy.

drop 6mm
Model má sklon podrážky medzi pätou a špičkou 6 mm. Ten umožňuje prirodzený bežecký postoj a správny náklon tela pri behu.

           Newsletter

           O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
           Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)