gamisport.sk » Fitness obuv » Bežecká obuv » Topánky Salming Miles Lite Men Multi Colour

Topánky Salming Miles Lite Men Multi Colour

Cestná objemová Topánka s jedinečne spracovaným tlmením .. viac

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 3 dní

Cena vč. DPH116,58
Salming
viac značky Salming

Cestná objemová Topánka s jedinečne spracovaným tlmením

Návrat modelu Salming Miles Lite do našej ponuky bol veľmi dobre hodnotený. Táto cestná objemová Topánka s jedinečne spracovaným tlmením a perfektne reagujúcim zvrškom môže byť výbornou voľbou pre pohodlné nabiehaní dlhých vzdialeností pre tvrdom povrchu.

 • Typ bežecké Topánky: cestná objemovej
 • Podľa pohlavia: muži
 • Drop: 4 mm
 • Farba: čierna
 • Hmotnosť: 205g (US 7,5)
TGS 62/75 °
Vzdialenosť od päty k brušku chodidla (62% podrážky) bola navrhnutá s ohľadom na maximálnu stabilitu a tlmenie dopadov. Táto plocha je zakončená tzv. Baletné čiarou, ktorá túto stabilizačnú časť ukončuje pod uhlom 75%. Za touto baletné línio u sú Topánky naopak vybavené Materiálom, ktorý podporuje a stimuluje odraz pri behu. Technológia TGS 62/75 zaisťuje, že sa Topánka ohýba presne v tom správnom mieste Tak, aby stimulovala prirodzené laterálna a pRedozadný pohyby chodidla.

RECOIL ™ Midsole
Novo vyvinutý Materiál používaný ako súčasť tlmenia Topánky v medzipodošve. Oproti klasickej EVA pene lepšie absorbuje negatívne sily pri dopade, a naopak vie lepšie využiť energie vynaloženej do odrazu.

heelcup
Pätnej košíček u našich Topánok je vyvinutý Tak, aby nezvyšoval váhu Topánok, ale zároveň plnil svoju funkciu, ktorou je stabilizovať a fixovať chodidlo v Topánke.

Toe Box

Oblasť špičky je rozšírená a poskytuje Tak oveľa viac možností pohybu prednej časti chodidiel a tým podporuje ich prirodzenejšie a viac efektívnejšie pohyb z biomechanické perspektívy.

drop 4mm
Drop je 4 mm (rozdiel medzi výškou podrážky v mieste stredy päty a výškou podrážky v mieste stredu prednej časti chodidla, vrátane podošvy a medzipodošvy). Táto výška dropu napomáha prirodzenejšiemu postoji a minimalizuje možnosť vyvrtnutie členka.

  doba expedície: do 3 dní

  Odporúčame tiež:

  strážiť chýbajúcu veľkosť