gamisport.sk » Fitness obuv » Bežecká obuv » Topánky Salming Elements 2 Women Aruba Blue / Poseidon Blue

Topánky Salming Elements 2 Women Aruba Blue / Poseidon Blue

Trailovej Topánky do skutočne ťažkého terénu .. viac

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 3 dní

Cena vč. DPH116,58
Salming
viac značky Salming

Trailovej Topánky do skutočne ťažkého terénu

Druhá generácia našej prvej Topánky do skutočne ťažkého terénu alebo pre OCR preteky, to sú Salming Elements 2! Oproti predchádzajúcej generácii sme výrazne zjednodušili a odľahčili zvršok. Vďaka tomu sú Topánky ešte priedušnejšie a priepustnejšie, ale tiež výrazne ľahší - iba 265g v pánskej veľkosti 9UK.

  • Typ bežecké Topánky: trailovej
  • Podľa pohlavia: ženy
  • Drop: 4 mm
  • Farba: modrá
  • Hmotnosť: 200g (US 7,5)

Exo Skeleton
Technológia Exo Skleton stabilizuje chodidlo pri pohyboch do strán a znižuje Tak tlak na MTP kĺby (metatarzofalangeální kĺby). Táto konštrukcia eliminuje trenie a chráni mäkké časti nohy, pRedovšetkým tie, ktoré sa nachádza pod prednou časťou chodidla.

Outer Sole
Nová odľahčená podrážka je vytvorená z Materiálu TOC66 (Traction podrážka Control 66) a ponúka 8mm vysoké kolíky. Bola vyvinutá pre čo najlepší grip ako v suchých, Tak mokrých podmienkach a rovnako Tak na kameňom, štrku alebo koreňoch.

ROCshield
Špeciálny polyuretánový pruh, ktorý vedie od pätného košíčka až po špičku vo spodnej časti zvršku Topánky. Ochráni vašu nohu pred ostrými kameňmi, vetvami alebo vodou. Tento "štít" výrazne zvyšuje odolnosť Topánok a zvýši aj vaše sebavedomie pri behu v náročnom teréne.

2 Layer Construction
Zvršok Topánky je tvorený dvojvrstvovou sendvičovou konštrukciou, ktorú dopĺňa technológia exoskeleton. Prvú vrstvu, ktorá je najbližšie vášmu chodidlu, tvorí priedušná sieťovina, ktorá je spracovaná Tak, aby sa vaše nohy cítili čo najpohodlnejšie.

TGS 62/75 °
Vzdialenosť od päty k brušku chodidla (62% podrážky) bola navrhnutá s ohľadom na maximálnu stabilitu a tlmenie dopadov. Táto plocha je zakončená tzv. Baletné čiarou, ktorá túto stabilizačnú časť ukončuje pod uhlom 75%.

RunLite ™ Midsole
Tlmiaca vrstva RunLite ™ je zo vstrekovaného vysoko odolného Materiálu EVA, ktorý vytvára pohodlie pre nohu a zároveň umožňuje dobre vnímať povrch.

heelcup
Pätnej košíček u našich Topánok je vyvinutý Tak, aby nezvyšoval váhu Topánok, ale zároveň plnil svoju funkciu, ktorou je stabilizovať a fixovať chodidlo v Topánke.

Toe Box
Oblasť špičky je rozšírená a poskytuje Tak oveľa viac možností pohybu prednej časti chodidiel a tým podporuje ich prirodzenejšie a viac efektívnejšie pohyb z biomechanické perspektívy.

drop 4mm
Drop je 4 mm (rozdiel medzi výškou podrážky v mieste stredy päty a výškou podrážky v mieste stredu prednej časti chodidla, vrátane podošvy a medzipodošvy).

doba expedície: do 3 dní

Odporúčame tiež:

strážiť chýbajúcu veľkosť