gamisport.sk » Fitness obuv » Bežecká obuv » Salming greyhound Men Safety Yellow / Poseidon Blue

Salming greyhound Men Safety Yellow / Poseidon Blue

DOPRAVA ZADARMO beh
pánske
šport

Cestná objemová Topánka s jedinečne spracovaným tlmením .. viac

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 3 dní

Cena vč. DPH155,45
Salming
viac značky Salming

Cestná objemová Topánka s jedinečne spracovaným tlmením

Doteraz nejtlumenější a najpohodlnejšie cestný model, ktorý sme kedy uviedli na bežecký trh. To sú Salming Greyhound, náš najnovší vklad do ponuky objemovej cestnej obuvi. Vhodné pre nabiehaní dlhých vzdialeností po tvrdom povrchu, alebo pre ťažšie bežcov.

 • Typ bežecké Topánky: cestná objemovej
 • Podľa pohlavia: muži
 • Drop: 6 mm
 • Farba: žltá
 • Hmotnosť: 278g (US 9)
Vibram ™ podrážka
Podrážka Topánok je vytvorená za zmesi Materiálov od značky Sole - svetovej jednotky v oblasti výroby podrážok Topánok s vyše 75 rokov tradície. Vibram podrážka použitá v modeli je veľmi odolná proti oderu, a ponúka ideálnu tRakciu sa sucha aj mokra na ceste a ostatných tvrdých povrchoch.

3 Layer Construction
Ak máte s Topánkami nábehom stovky kilometrov, je potrebné, aby boli nielen odolné a pohodlné, ale tiež aby nohu držali spoľahlivo na svojom mieste. Pri modeli Greyhound využívame jednoduché 3-vrstvové konštrukcia, ktorá ponúka presne to, čo od objemovej cestnej Topánky očakávate.

TGS 62/75 °
Vzdialenosť od päty k brušku chodidla (62% podrážky) bola navrhnutá s ohľadom na maximálnu stabilitu a tlmenie dopadov. Táto plocha je zakončená tzv. Baletné čiarou, ktorá túto stabilizačnú časť ukončuje pod uhlom 75%. Za touto baletné línio u sú Topánky naopak vybavené Materiálom, ktorý podporuje a stimuluje odraz pri behu. Technológia TGS 62/75 zaisťuje, že sa Topánka ohýba presne v tom správnom mieste Tak, aby stimulovala prirodzené laterálna a pRedozadný pohyby chodidla.

RECOIL ™ Midsole
Novo vyvinutý Materiál používaný tvorí tlmenia Topánky v medzipodošve. Oproti klasickej EVA pene lepšie absorbuje negatívne sily pri dopade, a naopak vie lepšie využiť energie vynaloženej do odrazu.

heelcup
Pätnej košíček u našich Topánok je vyvinutý Tak, aby nezvyšoval váhu Topánok, ale zároveň plnil svoju funkciu, ktorou je stabilizovať a fixovať chodidlo v Topánke.

Toe Box
Oblasť špičky je rozšírená a poskytuje Tak oveľa viac možností pohybu prednej časti chodidiel a tým podporuje ich prirodzenejšie a viac efektívnejšie pohyb z biomechanické perspektívy.

drop 6mm
Model má sklon podrážky medzi pätou a špičkou 6 mm. Ten umožňuje prirodzený bežecký postoj a správny náklon tela pri behu.

   doba expedície: do 3 dní

   Odporúčame tiež:

   strážiť chýbajúcu veľkosť