gamisport.sk » Fitness obuv » Bežecká obuv » Topánky Salming Speed 7 Women White / Reflex

Topánky Salming Speed 7 Women White / Reflex

DOPRAVA ZADARMO beh
dámske
šport

Veľmi pohodlný model cestných Topánok .. viac

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 3 dní

Cena vč. DPH136,02
Salming
viac značky Salming

Veľmi pohodlný model cestných Topánok

Model Salming Speed7 je jednou z najľahších a najflexibilnejších tempových cestných Topánok na bežeckom trhu. Oproti predchádzajúcej generácii Speed6 došlo k iba k menším kozmetickým úpravám, a vy sa Tak aj na ďalej môžete tešiť na veľmi rýchlu a extra pohodlnú tempovat Topánku.

 • Typ bežecké Topánky: cestná tempovat
 • Podľa pohlavia: ženy
 • Drop: 6 mm
 • Farba: biela
 • Hmotnosť: 175g (US 7,5)
Reflective Upper Pattern
Po veľkej časti zvršku Topánky je nanesená reflexná vrstva, vďaka ktorej budete vidieť aj za horších svetelných podmienok, a ešte navyše skvele vyzerať.

1 Layer
Jednovrstvový zvršok modelu Speed7 je veľmi pohodlný, nohu skvele obopína a jeho najväčšou doménou je nízka váha.

TGS 62/75 °
Vzdialenosť od päty k brušku chodidla (62% podrážky) bola navrhnutá s ohľadom na maximálnu stabilitu a tlmenie dopadov. Táto plocha je zakončená tzv. Baletné čiarou, ktorá túto stabilizačnú časť ukončuje pod uhlom 75%. Za touto baletné línio u sú Topánky naopak vybavené Materiálom, ktorý podporuje a stimuluje odraz pri behu. Technológia TGS 62/75 zaisťuje, že sa Topánka ohýba presne v tom správnom mieste Tak, aby stimulovala prirodzené laterálna a pRedozadný pohyby chodidla.

RECOIL ™ Midsole
Novo vyvinutý Materiál používaný ako súčasť tlmenia Topánky v medzipodošve. Oproti klasickej EVA pene lepšie absorbuje negatívne sily pri dopade, a naopak vie lepšie využiť energie vynaloženej do odrazu.

heelcup
Pätnej košíček u našich Topánok je vyvinutý Tak, aby nezvyšoval váhu Topánok, ale zároveň plnil svoju funkciu, ktorou je stabilizovať a fixovať chodidlo v Topánke.

Toe Box
Oblasť špičky je rozšírená a poskytuje Tak oveľa viac možností pohybu prednej časti chodidiel a tým podporuje ich prirodzenejšie a viac efektívnejšie pohyb z biomechanické perspektívy.

drop 6mm
Model má sklon podrážky medzi pätou a špičkou 6 mm. Ten umožňuje prirodzený bežecký postoj a správny náklon tela pri behu.

    doba expedície: do 3 dní

    Odporúčame tiež:

    strážiť chýbajúcu veľkosť