gamisport.sk » Kolieskové korčule » Trekové korčule » Spokey FLOSSY Dámske trekové korčule, ABEC 7 bielo-tyrkysové

Spokey FLOSSY Dámske trekové korčule, ABEC 7 bielo-tyrkysové

Trekové korčule Floss sú pripravené pre začiatočníkov aj náročných užívateľov. Technické parametre boli špeciálne navrhnuté Tak, aby robili najväčšie potešenie z jazdy

KVALITA

Na naše produkty kladieme veľmi vysoké nároky, z toho dôvodu dbáme na to, aby na ich výrobu boli použité Materiály najvyššej kvality.

Vieme, že je dôležité sa odlíšiť, preto kladieme zvláštny dôraz na originálny a vypracovaný dizajn. Korčule Spokey sú vyrobené v súlade s najnovšími trendmi a najmódnejšími farbami.

TECHNOLÓGIE A VÝHODY

Korčule majú dva páry širokých koliesok v rade za sebou. Kolieska sú vyrobené z odolného PU Materiálu (54 x 32 mm), ktorý je optimálny pre rekreačnú jazdu. Takto umiestnená kolieska zaisťujú väčšiu stabilitu pri jazde, vymeniteľná brzda z tvrdeného plastu je upevnená pod špičkou korčule.

Pri výbere korčúľ, venujte zvláštnu pozornosť podvozku. Pri modeli Floss bol podvozok vyrobený z odolného kompozitu.

Ložiská ABEC7 zaručujú vysokú presnosť, dlhú životnosť a komfort jazdy. (Ložiská z uhlíkovej ocele. ABEC 1, 3, 5, 7, 9 je norma definujúce presnosť, s akou boli vyrobené ložiská, ktorá určuje plynulosť točenie a dosiahnutú rýchlosť.)

Zapínanie je riešené pomocou klasických šnúrok, ktoré umožňujú prispôsobenie korčule k nohe, zaisťujú bezpečnosť počas jazdy a dopĺňajú celý decentný dizajn korčulí.

Špeciálne profilovaná vnútorná Topánka zabraňuje pohybu päty pri jazde.

URČENÉ

  • rekreačná jazda

parametre

  • podvozok: kompozitný, odolný proti nárazu
  • ložiská: ABEC7
  • kolieska: 54 x 32 mm PU, 82A
  • šnurovanie
  • brzda: TPR
  • max. váha užívateľa: 100 kg

doba expedície: do 3 dní

Odporúčame tiež:

strážiť chýbajúcu veľkosť