gamisport.sk » Kolieskové korčule » Free skating » Spokey RISE Kolieskové korčule regulovateľné, ABEC 7 Carbon čierno-modré, veľ. 39-43

(Vypredané) Spokey RISE Kolieskové korčule regulovateľné, ABEC 7 Carbon čierno-modré, veľ. 39-43

Korčule Spokey Rise sú určené pre osoby, ktoré hľadajú korčule s možnosťou regulácie veľkosti .. viac

Vypredané

Spokey
viac značky Spokey

Odporúčame tiež:

Korčule Spokey Rise sú určené pre osoby, ktoré hľadajú korčule s možnosťou regulácie veľkosti

Korčule Spokey Rise sú určené pre osoby, ktoré hľadajú korčule s možnosťou regulácie veľkosti. Je to optimálne riešenie pre tých, ktorí stále rastú aj pre tých, ktorí majú probleMatickú veľkosť "na rozhraní".

KVALITA

Na naše produkty kladieme veľmi vysoké nároky, z toho dôvodu dbáme na to, aby na ich výrobu boli použité Materiály najvyššej kvality.

Vieme, že je dôležité sa odlíšiť, preto kladieme zvláštny dôraz originálnemu a vypracovanému dizajnu. Korčule Spokey sú vyrobené v súlade s najnovšími trendmi a najmodernejšími farbami.

TECHNOLÓGIE A VÝHODY

Pri modeli Spokey Rise môžete rýchlo a bezproblémovo nastaviť potrebnú veľkosť, ktorá vám umožní optimálne prispôsobiť Topánku nohe. Trvá to len niekoľko sekúnd. Je to vynikajúce riešenie pre tých, ktorí stále rastú aj pre tých, ktorí majú veľkosť "na rozhraní" (napr. 36/37).

Pri výbere korčúľ, venujte zvláštnu pozornosť podvozku. V modeli Spokey Rise je podvozok vyrobený z hliníka, ktorý zaručuje dlhú životnosť pri zachovaní veľmi nízkej hmotnosti.

Kolieska sú vyrobené z odolného PU s tvrdosťou 82A, optimálne pre rekreačnú jazdu. Ložiská ABEC7 Carbon zaručujú najvyššiu presnosť, dlhú životnosť a zodpovedajúcu rýchlosť jazdy.

Trojitý systém zapínania: šnúrky, suchý zips a dvojitá spona zaručujú nielen optimálne prispôsobenie nohám, ale pRedovšetkým najvyššiu úroveň bezpečnosti. Spony od Spokey sú vybavené bezpečnostným systémom, ktorý zabraňuje samovoľnému uvoľneniu spôn - Takže si môžete byť istí, že počas jazdy zostane pásik na svojom mieste.

parametre

  • regulovateľné
  • podvozok: hliníkový
  • ložiská: ABEC7 Carbon
  • kolieska: 82A PU
  • brzda: TPR
  • 64 mm - rozmer. 29-33
  • 70 mm - rozmer. 34-43
  • zapínanie: dvojitá spona s poistkou, suchý zips, šnurovanie